Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2007, 17:30

autor: Vercetti

Postacie w grze Beowulf przemówią głosami aktorów z Hollywood

Nadchodząca gra akcji Beowulf to jeden z ważniejszych elementów planu wydawniczego Ubisoftu na ostatni kwartał bieżącego roku. Francuski koncern bardzo poważnie traktuje sprawę wydania swego projektu równolegle z kinową premierą filmu pod tym samym tytułem. Dzisiaj firma z Paryża poinformowała ponadto, że w jej produkcie dane nam będzie usłyszeć postacie grane przez tych samych aktorów, którzy już

Nadchodząca gra akcji Beowulf to jeden z ważniejszych elementów planu wydawniczego Ubisoftu na ostatni kwartał bieżącego roku. Francuski koncern bardzo poważnie traktuje sprawę wydania swego projektu równolegle z kinową premierą filmu pod tym samym tytułem. Firma z Paryża poinformowała ostatnio, że w jej produkcie dane nam będzie usłyszeć postacie grane przez tych samych aktorów, którzy już w listopadzie pojawią się na srebrnym ekranie w związku z najnowszym obrazem Roberta Zemeckisa.

Postacie w grze Beowulf przemówią głosami aktorów z Hollywood - ilustracja #1

Gwiazdy z Hollywood użyczą swoich głosów czterem pierwszoplanowym bohaterom. W roli tytułowego Beowulfa usłyszymy Raya Winstone’a. Posady Wulfgara i Wiglafa przypadną w udziale Sebastienowi Roche i Brendanowi Gleesonowi, zaś w króla Hrothgara wcieli się sam Anthony Hopkins, zdobywca Oskara za rolę w filmie „Milczenie Owiec”.

Przypomnijmy, że pozycja ze stajni Ubisoftu trafi na rynek już w listopadzie. Grę będzie można nabyć w wersjach na takie platformy, jak komputery osobiste oraz konsole Xbox 360, PS3 i PSP. Po więcej informacji na temat przygód skandynawskiego wojownika i jego przyjaciół zapraszamy do naszej encyklopedii.