Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 listopada 2006, 17:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent”. Poniższy tekst składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich poziomów, które składają się na przygotowaną przez producentów kampanię single player. W miarę możliwości starałem się żeby mój opis przedstawiał subtelne rozwiązania napotykanych w trakcie zabawy problemów.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent”. Poniższy tekst składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich poziomów, które składają się na przygotowaną przez producentów kampanię single player. W miarę możliwości starałem się żeby mój opis przedstawiał subtelne rozwiązania napotykanych w trakcie zabawy problemów. Należy bowiem pamiętać, iż gra ta w dalszym ciągu jest dość złożoną skradanką, premiującą pozostawanie w ukryciu, a także unikanie otwartych starć z siłami wroga. [...]

„Double Agent” jest bardziej nieliniowy od swoich poprzedników, co jest szczególnie widoczne na najwyższym poziomie trudności. Ja postarałem się przedstawić najciekawsze rozwiązania, tzn. takie, które zapewniają solidną dawkę adrenaliny, ale nie wymagają przy tym stosowania bardzo skomplikowanych posunięć. [...]” - „Stranger”

Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.