Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 sierpnia 2011, 16:25

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Patrician IV

"W poradniku do Patrician IV znajdziesz kompletne zestawienie informacji o grze. Znalazły się tu nie tylko opisy mechanizmów w niej funkcjonujących, ale i sposoby na odkrywanie nowych miast, rozbudowę istniejących i ich ulepszanie."

Patrician IV to kolejna odsłona strategicznej gry ekonomicznej.

W poradniku znajdziesz kompletne informacje o grze: opis wszystkich miast, budynków, statków, czy wytwarzanych towarów. Ponadto znalazły się tu opisy mechanizmów funkcjonujących w grze: prawo popytu i podaży w handlu, rangi, reputacje, działania polityczne w tym wymagania oraz możliwości jakie wiążą się z byciem burmistrzem czy prezesem Związku Hanzeatyckiego, w końcu sposoby na odkrywanie nowych miast, rozbudowę istniejących i ich ulepszanie. Nie zabrakło również informacji o działaniach na morzu: konwojach, szlakach handlowych i piratach.” – „Psycho Mantis”

Poradnik - do gry Patrician IV

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Patrician IV w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Patrician IV - poradnik za SMS