Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 listopada 2006, 19:19

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Mage Knight Apocalypse

Mage Knight Apocalypse to gra z gatunku action/RPG. Rozgrywka ma miejsce w rozbudowanym świecie Mage Knight. Wcielając się w jednego z pięciu wojowników, masz za zadanie odszukać źródło zła i powstrzymać niecne moce za wszelką cenę. Głównym bossem gry jest pięciogłowy stwór o wielkiej sile, czyli Smok Apokalipsy.

„Mage Knight Apocalypse to gra z gatunku action/RPG. Rozgrywka ma miejsce w rozbudowanym świecie Mage Knight. Wcielając się w jednego z pięciu wojowników, masz za zadanie odszukać źródło zła i powstrzymać niecne moce za wszelką cenę. Głównym bossem gry jest pięciogłowy stwór o wielkiej sile, czyli Smok Apokalipsy. Aby go unicestwić, wszystkie ludy muszą się zjednoczyć i wybrać najsilniejszego przedstawiciela, który będzie pomagał Ci w dalszej wędrówce. W każdym rozdziale przyłączy się do Ciebie jeden sprzymierzeniec. Życzę miłej zabawy.” - „Hamster”

Mage Knight Apocalypse - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Mage Knight Apocalypse w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.