Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 grudnia 2008, 18:58

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: LittleBigPlanet

„Witam w poradniku do gry Little Big Planet, wydanej przez Sony Computer Entertainment. Samo przejście poziomów scenariusza, nie powinno stanowić problemu. Dopiero zrobienie ich na 100% jest prawdziwym wyzwaniem. Opis ten prowadzi was przez levele i uwzględnia wszystkie bonusy, które możecie zebrać przy pierwszym podejsciu."

„Witam w poradniku do gry Little Big Planet, wydanej przez Sony Computer Entertainment. Samo przejście poziomów scenariusza, nie powinno stanowić problemu. Dopiero zrobienie ich na 100% jest prawdziwym wyzwaniem. Opis ten prowadzi was przez levele i uwzględnia wszystkie bonusy, które możecie zebrać przy pierwszym podejsciu. Jeśli istnieje potrzeba powtarzania etapu, jest to zaznaczone pod opisem każdego poziomu. Znajdziecie tam także listę wszystkich „nagród”, więc w każdej chwili możecie sprawdzić czego wam brakuje. Na samym końcu wypisane są wszystkie dostępne w grze trofea.” - „Mikas”

LittleBigPlanet - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry LittleBigPlanet w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.