Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 października 2007, 18:34

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Halo 3

"Zakończmy wreszcie tą wojnę – powiedział kiedyś Master Chief, ale słowa dotrzymał dopiero teraz. Witam wszystkich i zapraszam do wspólnej walki z obcymi. W poradniku znajdziecie nie tylko opis przejścia wszystkich poziomów, ale też listę broni, pojazdów, przedmiotów, trofeów oraz dokładne instrukcje dotyczące czaszek (opatrzone oczywiście materiałem filmowym)."

„Zakończmy wreszcie tą wojnę – powiedział kiedyś Master Chief, ale słowa dotrzymał dopiero teraz. Witam wszystkich i zapraszam do wspólnej walki z obcymi. W poradniku znajdziecie nie tylko opis przejścia wszystkich poziomów, ale też listę broni, pojazdów, przedmiotów, trofeów oraz dokładne instrukcje dotyczące czaszek (opatrzone oczywiście materiałem filmowym). Tak przygotowani będziecie mogli zdobyć maksymalną ilość punktów, by godnie reprezentować Szefa wszystkich Szefów.

A więc zielony hełm włóż i obcych bij. ” - „Shinobix”

Halo 3 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Halo 3 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Halo 3

Halo 3