Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 listopada 2006, 18:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Football Manager 2007

Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie, szalenie popularnej serii menedżerów piłkarskich. Przyznam się, że miałem nielichy kłopot z obraniem najlepszej formuły dla niniejszego poradnika.

„Zapraszam do lektury poradnika poświęconego kolejnej odsłonie, szalenie popularnej serii menedżerów piłkarskich. Przyznam się, że miałem nielichy kłopot z obraniem najlepszej formuły dla niniejszego poradnika. Przez długi czas nie mogłem znaleźć formy pozwalającej połączyć szczegółowość i rzetelność (wszak liczba czynności możliwych do wykonania jest przeogromna) z łatwością korzystania i czytelnością moich podpowiedzi. Ostatecznie zdecydowałem się na dokładne opisanie tylko tych aspektów, które są najważniejsze dla pomyślności naszych działań, odpuszczając sobie wszelkie opcje dodatkowe i bajery nic nie wnoszące do gry. W instrukcji obsługi każdy z graczy znajdzie dokładne informacje odnośnie każdej funkcji menu i nie widzę powodu do zamieszczania w poradniku tak oczywistych rzeczy jak opis ekranu głównego, czy tak szczegółowych jak podejrzenie statystyk trenera klubu z innego kraju. Zapewniam jednak, że zamieszczam wszystkie kluczowe informacje, dokładnie je ilustrując. [...]” - „Rylak”

Football Manager 2007 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Football Manager 2007 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.