Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 listopada 2009, 19:26

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Dragon Age: Początek – Atlas Świata

„Niniejszy atlas świata stanowi uzupełnienie do głównego poradnika do gry Dragon Age: Początek, skupiając się na dokładnym omówieniu eksplorowanego w trakcie zabawy królestwa."

„Niniejszy atlas świata stanowi uzupełnienie do głównego poradnika do gry Dragon Age: Początek, skupiając się na dokładnym omówieniu eksplorowanego w trakcie zabawy królestwa. Całość podzielona została na pięć rozdziałów:

Pierwszy rozdział atlasu skupia się na dwóch zasadniczych kwestiach, a mianowicie na procesie kreacji nowego bohatera oraz na właściwym rozwijaniu zdolności wszystkich członków drużyny. Liczne wskazówki ukazują znaczenie i zastosowanie atrybutów, umiejętności, talentów i zaklęć. Dodatkowo wyjaśniłem w jaki sposób można odblokować ukryte specjalizacje postaci.

Drugi rozdział atlasu jest zdecydowanie najbardziej obszerny, oferując kilka ogólnych map świata oraz kilkadziesiąt bardziej szczegółowe mapek poszczególnych lokacji. Na każdej mapie zaznaczyłem między innymi miejsca odnajdywania cennych skarbów, pozycje handlarzy i przedstawicieli gildii, strefy okupowane przez potwory czy obszary, na których dzieje się coś ciekawego. Ponadto do każdego zestawu mapek z tej samej okolicy dołączona została część tekstowa.

Trzeci rozdział atlasu zawiera różnorakie zestawienia, udzielając cennych informacji między innymi na temat handlarzy i oferowanych przez nich dóbr czy miejsc odnajdywania magicznych tomów. Dodatkowo w rozdziale tym znajdują się szczegółowe tabele związane z rzemiosłem, a konkretnie z opracowywaniem mikstur, warzeniem trucizn i budowaniem pułapek.

Czwarty rozdział atlasu koncentruje się na przedstawieniu dostępnych pomocników i omówieniu zależności rządzących relacjami pomiędzy nimi a głównym bohaterem. Zdecydowanie najwięcej miejsca poświęciłem opisaniu prezentów i pokazaniu miejsc, w których zostały ukryte.

Piąty rozdział atlasu omawia rodzaje przeciwników, z którymi należy sobie radzić w trakcie gry, jak również zawiera pełne zestawienie osiągnięć ze wszystkich trzech wersji gry Dragon Age: Początek (przeznaczonej na komputery osobiste i dwóch konsolowych).” - „Stranger”

Dragon Age: Początek – Atlas Świata - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Dragon Age: Początek – Atlas Świata w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.