Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 października 2007, 18:53

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Cleopatra: A Queen's Destiny

"Witaj w nieoficjalnym opisie przejścia gry „Cleopatra: A Queen’s Destiny”. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis krok po kroku jak ukończyć tę wciągającą i pełną tajemnic przygodówkę, której akcja rozgrywa się w Aleksandrii za czasów panowania tytułowej Kleopatry."

„Witaj w nieoficjalnym opisie przejścia gry „Cleopatra: A Queen’s Destiny”. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis krok po kroku jak ukończyć tę wciągającą i pełną tajemnic przygodówkę, której akcja rozgrywa się w Aleksandrii za czasów panowania tytułowej Kleopatry. Twoim, jakże skromnym, zadaniem jest odnalezienie córki porwanego astrologa. Gra posiada małe lokacje, więc nie powinieneś mieć problemy z ich przyswojeniem i zapamiętaniem. Rozwiązania do nieco trudniejszych zagadek podałem na końcu, dodając krótką wskazówkę co należy zrobić i gdzie szukać innych podpowiedzi, byś miał okazję sam spróbować swoich sił. Jeśli się nie uda – skorzystaj z odpowiedzi. Życzę miłej zabawy w słonecznej Aleksandrii!” - „Arxel”

Cleopatra: A Queen's Destiny - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Cleopatra: A Queen's Destiny w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.