Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2012, 14:20

autor: Aver

Polskie spoty reklamowe Assassin’s Creed III – zobacz je już teraz

Firma Ubisoft poinformowała, że gra Assassin’s Creed III doczeka się w naszym kraju dwóch spotów reklamowych. Jeden z nich to klip wyłoniony w drodze konkursu GRY-OnLine S.A. i portalu Filmweb. Zostanie on wyemitowany 4 listopada na kanale Polsat w przerwie programu Must Be The Music.

Connor wkroczy do akcji już jutro - 2012-10-29
Connor wkroczy do akcji już jutro

KONKURS NA KLIP REKLAMOWY AC III

  • Konkurs trwał od 27 września do 14 października;
  • Uczestnicy przesłali ponad 600 zgłoszeń;
  • Zwyciężył materiał użytkownika czikobulat;
  • Organizatorzy przyznali 7 nagród dodatkowych.

Polski oddział firmy Ubisoft poinformował, że z okazji premiery Assassin’s Creed III w naszym kraju zostaną wyemitowane dwa spoty reklamowe gry. Jednym z nich będzie klip wyłoniony w drodze konkursu „Stwórz klip reklamowy Assassin's Creed III i wygraj 10 000 zł!”, którego organizatorem była fima GRY-OnLine S.A. we współpracy z portalem Filmweb.

Obie reklamy telewizyjne są już dostępne w serwisie YouTube. Pierwsza z nich to klip przygotowany przez speców od marketingu firmy Ubisoft, któremu towarzyszy muzyka z utworu Radioactive zespołu Imagine Dragons.

Z kolei drugi spot to zwycięski materiał zamieszczony przez użytkownika czikobulat, który zostanie wyemitowany 4 listopada na kanale Polsat w przerwie programu Must Be The Music.

Autorzy klipu – Michał Michta i Piotr Naumowicz – w dniach 18-19 października wzięli udział w sesji montażowej w jednym z warszawskich studiów. Z tej okazji przygotowano krótki materiał o kulisach produkcji.

Assassin’s Creed III ukaże się na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 już jutro. Osoby niezdecydowane zachęcamy do zapoznania się z opinią U.V. Impalera, którego recenzja przygód Connora pojawi się na stronie jutro w późnych godzinach popołudniowych. Posiadacze pecetów poczekają na premierę do 23 listopada, ale już teraz mogą zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi produkcji studia Ubisoft.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III