Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2012, 14:25

Medal of Honor: Warfighter zgarnia pulę. Top 10 UK (20 - 27 października)

Medal of Honor: Warfighter jest najlepiej sprzedającą się grą ubiegłego tygodnia na Wyspach Brytyjskich według organizacji Charttrack. Sprawdź pozostałe tytuły z pierwszej dziesiątki.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 21 a 27 października.

Po czterech tygodniach na szczycie listy FIFA 13 znalazła zmiennika w postaci Medal of Honor: Warfighter. Oceny tej pozycji są w świecie dosyć krytyczne, ale jak widać nie przeszkadza to w bardzo przyzwoitej sprzedaży. Być może działa też magia marki? Tak czy siak, jest to trzecia najlepiej sprzedająca się gra z serii, a przed nią znalazły się tylko Medal of Honor: Frontline i Medal of Honor: Rising Sun.

Na miejscu trzecim zadebiutowała Forza Horizon, na siódmym kolejna odsłona Professora Laytona, a tuż za nim Moshi Monsters - pozycja przeznaczona dla najmłodszych użytkowników DS-ów. Pod koniec listy, na dziewiątym miejscu zadebiutował nowy/stary Doom 3. Kto jeszcze nie grał, ma okazję nadrobić zaległości.

Medal of Honor: Warfighter - 2012-10-29
Medal of Honor: Warfighter

1.

Medal of Honor: Warfighter

2.

FIFA 13

3.

Forza Horizon

4.

Skylanders Giants

5.

Dishonored

6.

Just Dance 4

7.

Professor Layton and the Miracle Mask

8.

Moshi Monsters: Moshlings Theme Park

9.

Doom 3: BFG Edition

10.

Resident Evil 6

Ostatnia aktualizacja: 2012-10-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.