Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2012, 13:58

autor: luckie

Premierowy pokaz Halo 4 w Warszawie, abonament Xbox Live Gold dla pierwszych 200 gości

6 listopada, w dniu premiery Halo 4, polski oddział firmy Microsoft zorganizuje oficjalny pokaz gry w centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki. Wszyscy obecni będą mieli szansę zobaczyć i zagrać w najnowszą część przygód Master Chiefa na stumetrowym ekranie.

Master Chief wkroczy do Polski 6 listopada - 2012-10-29
Master Chief wkroczy do Polski 6 listopada

Microsoft Polska, rodzimy wydawca Halo 4, przygotowuje coś specjalnego dla polskich fanów przygód Master Chiefa. 6 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się premierowy pokaz najnowszej odsłony serii. Impreza Camp Halo 4 będzie miała miejsce w Warszawie, pod Pałacem Kultury i Nauki (przy zbiegu ulicy Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich). Zaproszeni są wszyscy miłośnicy serii – wstęp ma być wolny. Chyba największą atrakcją będzie możliwość osobistego wypróbowania Halo 4 na ogromnym ekranie o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Oprócz tego udostępniona zostanie ciężarówka z ośmioma stanowiskami z grą.

Wszyscy uczestnicy dostaną kupon zapewniający dostęp do zawartości DLC do Halo 4 zawierającej unikalne zbroje oraz przeróżne tematyczne gadżety. Na imprezie warto pojawić się nieco wcześniej, bowiem pierwsze 200 osób otrzyma 3-miesięczne, złote abonamenty Xbox LIVE. Ten gest ze strony dystrybutora z pewnością ucieszy fanów Halo, którzy akurat będą tego dnia w Warszawie.

Za stworzenie Halo, popularnej na całym świecie xboksowej serii FPS-ów, odpowiada studio Bungie Software. Produkcję Halo 4 powierzono ekipie 343 Industries. Po dwóch spin-offach cyklu, Halo Wars i Halo: Reach „czwórka” ponownie skupia się na postaci Master Chiefa dając początek drugiej trylogii. W naszym kraju gra pojawi się w trzech wydaniach:

  • standardowym wydaniu w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) – 229,99 zł,
  • standardowym wydaniu w oryginalnej angielskiej wersji językowej – 229,99 zł
  • oraz w Edycji Limitowanej w angielskiej wersji językowej – 319,90 zł.

Ostatnia aktualizacja: 2012-10-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Halo 4

Halo 4