Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2007, 15:55

autor: Vercetti

Polska premiera PlayStation Store już w listopadzie

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Sony w Warszawie rodzimy oddział azjatyckiego koncernu poinformował, że już wkrótce polscy posiadacze konsol PS3 i PSP będą mogli stać się oficjalnie pełnoprawnymi użytkownikami sklepu PlayStation Store. Pomimo tego, że na starcie wymieniona usługa zostanie udostępniona jedynie w języku angielskim, za nabyte w niej produkty Polacy będą mogli płacić lokalną

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Sony w Warszawie rodzimy oddział japońskiego koncernu poinformował, że już wkrótce polscy posiadacze konsol PS3 i PSP będą mogli stać się oficjalnie pełnoprawnymi użytkownikami sklepu PlayStation Store. Pomimo tego, iż na starcie wymieniona usługa zostanie udostępniona graczom jedynie w języku angielskim, za nabyte w niej produkty Polacy będą mogli płacić lokalną walutą.

Polska premiera PlayStation Store już w listopadzie - ilustracja #1

Najwcześniej, bo już 8 listopada, sposobność do kupowania plików przez sieć otrzymają właściciele next-genów PlayStation 3. Nieco później, 20.11.2007, PlayStation Store będą mogli przetestować posiadacze handheldów PSP.

Spieszymy ponadto donieść, że niebawem na łamach naszego serwisu pojawi się obszerne sprawozdanie z odbytej dziś konferencji Sony. W artykule tym ujawnimy m.in. kolejne wiadomości na temat debiutu Store w naszym kraju, a także ciekawe szczegóły dotyczące polskiej wersji gry Killzone 2.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.