Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2011, 10:40

autor: Kono

Polska premiera gry Anno 2070

Dzisiaj ma miejsce polska i światowa premiera gry Anno 2070, czyli pierwszej części cyklu Anno, która przenosi nas w przyszłość. Strategia autorstwa studia Blue Byte zadebiutowała tylko na platformie PC.

Dzisiaj w Polsce i na świecie debiutuje gra Anno 2070. Produkcja jest wspólnym dziełem zespołów Blue Byte oraz Related Designs.

Grę możecie zamawiać m.in. w Sklepie GRY-OnLine. Wersja standardowa kosztuje tam 109,90 złotych, a Edycja Kolekcjonerska 179,90 złotych. O zawartości tej drugiej informowaliśmy Was jeszcze we wrześniu. Oferuje ona dodatki w postaci książki z grafikami, dwóch ścieżek dźwiękowych, plakatu oraz zestawu solarnego 6 w 1. Wydawcą tytułu jest firma Ubisoft Polska.

Polska premiera gry Anno 2070 - ilustracja #1

Osobom, które zastanawiają się nad zakupem produkcji studia Blue Byte proponujemy zapoznanie się z materiałami przygotowanymi przez redakcje serwisów gry-online oraz tvgry.pl. Polecamy zarówno film z cyklu Gramy! w Anno 2070, jak i zapowiedź z targów gamescom 2011. Jeśli natomiast chcielibyście sami wypróbować najnowszą odsłonę cyklu Anno, to możecie pobrać wersję demonstracyjną, która oferuje dwie pierwsze misje i prezentuje nową oprawę graficzną.

W Anno 2070 znalazło się kilka trybów zabawy. Poza obfitującą w wyzwania kampanią główną, gracze mogą skorzystać z opcji „continous mode”, dzięki której gra właściwie nigdy się nie kończy. To właśnie ten ostatni tryb rozgrywki firma Ubisoft postanowiła zademonstrować w opublikowanym wczoraj zwiastunie.

Anno 2070 jest piątą odsłoną jednej z najpopularniejszych serii gier strategicznych. Tym razem gracze przenoszeni są w przyszłości, gdzie muszą poprowadzić podopiecznych do zwycięstwa. W pełnej wersji gry dostępne są trzy różnorodne frakcje: Tycoons, Echoes oraz Tech. Każda z nich preferuje nieco inny model rozwoju.

Ostatnia aktualizacja: 2011-11-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anno 2070

Anno 2070