Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2001, 12:16

autor: Soulcatcher

Polacy w Dark Age of Camelot – łączcie się!

Wszystkich którzy grają, lub mają zamiar grać w Dark Age of Camelot zapraszamy do wspólnej zabawy. Udało się zebrać już ponad 30 graczy z Polski, grających na jednym serwerze w tej samej frakcji.

Wszystkich którzy grają, lub mają zamiar grać w Dark Age of Camelot zapraszamy do wspólnej zabawy. Udało się zebrać już ponad 30 graczy z Polski, grających na jednym serwerze w tej samej frakcji.

DAoC jest grą stworzoną ściśle z myślą o rozgrywce grupowej. Finałem naszych przygód i rozwoju postaci są wielkie epickie bitwy (do kilkuset osób jednocześnie). Zabawa jest naprawdę wspaniała jeżeli osoby grające mieszkają w tej samej strefie czasowej, należą do tej samej frakcji i posługują się tym samym językiem.

W grze DAoC na serwerze o nazwie Bedevere w realmie (po stronie konfliktu) Albion zebrała się już naprawdę spora grupa Polaków. Utworzyliśmy gildię Company of Shadows (jest też druga polska gildia na tym samym serwerze i realmie o nazwie The Rats). Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, wspomożemy was na początku finansowo i dobrą radą, a potem będziemy bawić się razem. Po wstępnym zapoznaniu się z grą spróbujcie się skontaktować z szefostwem gildii, oto ksywki: Holger, Lapiduch, Albertus. Kontaktować się można w grze za pomocą wbudowanego komunikatora, oto składnia komendy:

/send ksywka wiadomość

Przystąpienie do gildii nie kosztuje nic a daje możliwość komunikowania się w trakcie rozgrywki na wspólnym kanale gildiowym gdzie rozmawiają sami Polacy. Tak właśnie robią wszystkie inne nacje.

Warunkiem wspólnego grania jest to że wybierzecie ten sam serwer i ten sam realm co my (wszystkie serwery są jednakowe). Jeżeli wybierzecie inną stronę konfliktu nie będzie nawet możliwości porozmawiać.

Polacy łączcie się !!! pokażmy Angolom, Niemcom i Japończykom na co nas stać. Zróbmy z Bedevere Polski serwer.