Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 maja 2015, 14:00

Pokaż nam swoje gamingowe stanowisko i wygraj PS4!

Konsola Playstation 4 z grami SingStar Mistrzowska Impreza i Rayman Legends oraz słuchawki Sony PlayStation do wygrania w najnowszym konkursie na GRY-OnLine!

Pokaż nam swoje gamingowe stanowisko i wygraj PS4! - ilustracja #1

Drodzy Gracze!

#prawdajesttakaze

...razem z Sprite® przygotowaliśmy dla Was nowy konkurs z rewelacyjnymi nagrodami!

Tym razem Waszym zadaniem będzie przesłanie nam zdjęcie swojego gamingowego stanowiska, na którym również znajdzie się Wasza ręka z puszką/butelką napoju Sprite®. Dodatkowo w komentarzu, pod zgłoszoną pracą, powinno być dołączone dokończenie hasła "Prawda jest taka, że..." nawiązujące bezpośrednio do gamingu, np. "Prawda jest taka, że rzadko widzę słońce" oraz kartka/tabliczka zawierająca Wasz nick z forum GRY-OnLine.

Nagrody w konkursie

Pokaż nam swoje gamingowe stanowisko i wygraj PS4! - ilustracja #2

Nagrodą główną w konkursie jest zestaw: konsola Playstation 4 w komplecie z grami SingStar Mistrzowska Impreza i Rayman Legends, Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 oraz miesięczny zapas puszek Sprite®! Dodatkowymi nagrodami jest 10 zestawów miesięcznego zapasu puszek Sprite®. Prawda jest taka, że warto wziąć udział w naszym konkursie!

Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca 2015 r. włącznie!

Pamiętajcie, żeby dokładnie zapoznać się z regulaminem oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Więcej informacji dostępnych na stronie http://prawdajesttakaze.gry-online.pl/.