Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2019, 20:30

Pogoda w Death Stranding z Tomaszem Zubilewiczem

PlayStation Polska opublikowało nowy materiał promujący Death Stranding. Widzimy w nim prezentera pogody Tomasza Zubilewicza zapowiadającego, jakich warunków atmosferycznych można spodziewać się w świecie stworzonym przez Hideo Kojimę.

Czym zaskoczy nas pogoda w Death Stranding? - Pogoda w Death Stranding z Tomaszem Zubilewiczem - wiadomość - 2019-12-02
Czym zaskoczy nas pogoda w Death Stranding?

Od premiery Death Stranding upłynął niecały miesiąc, a promocja tytułu nadal trwa. PlayStation Polska udostępniło właśnie nowy materiał związany z produkcją Hideo Kojimy. Widzimy w nim, jak znany z występów w telewizji TVN prezenter pogody Tomasz Zubilewicz wykonuje swój zawód w niecodziennym wydaniu. Pokazuje nam on bowiem, jakich warunków atmosferycznych możemy spodziewać się w świecie Death Stranding.

W czasie dwuminutowego spotu Tomasz Zubilewicz przybliża wszystkie charakterystyczne anomalie, jakie występują w realiach wykreowanych przez Hideo Kojimę. Dostajemy więc między innymi ostrzeżenie o nadchodzących opadach temporalnych, które postarzają materię oraz widzimy Wynurzonych w całej ich okazałości. Wszystko to zręcznie przeniesione na polskie tereny.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy to PlayStation Polska zatrudnia znane postacie do promocji produkcji. Dwa lata temu pojawił się materiał, w którym lektorka filmów przyrodniczych – Krystyna Czubówna – prezentowała realia panujące w Horizon: Zero Dawn.

Death Stranding zadebiutowało 8 listopada 2019 roku na konsoli PlayStation 4. Gra spotkała się z ciepłym odbiorem – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 83%. Nasz recenzent przyznał jej natomiast 9/10 punktów.