Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2018, 10:10

autor: AlexB

Podróże i bitwy na trailerze gamescomowego dema Mount & Blade II Bannerlord

Studio TaleWorlds wypuściło do sieci teaser zapowiadający demo kampanii dla pojedynczego gracza Mount & Blade II: Bannerlord, w które będzie można zagrać podczas tegorocznej edycji targów gamescom. Prezentuje on między innymi bitwy, turnieje oraz rozmowy z postaciami niezależnymi.

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że podczas rozpoczynających się dziś w Kolonii targów gamescom 2018 tureckie studio TaleWorlds w końcu zaprezentuje demo kampanii dla pojedynczego gracza Mount & Blade II: Bannerlord. Zainteresowani wybierający się do zachodnich Niemiec będą mogli spędzić pół godziny w inspirowanej średniowiecznymi państwami krainie Calradia i wcielić się w poszukiwacza przygód. Zanim jednak stanowiska z wersją próbną „symulatora feudalizmu” zostaną otwarte, możecie obejrzeć teaser tego, co czeka odwiedzających tegoroczną edycję targów gamescom. Jest on dostępny poniżej.

Przygotowany przez studio TaleWorlds teaser prezentuje część elementów, o których była mowa w ubiegłotygodniowej zapowiedzi dema Mount & Blade II: Bannerlord. Możemy zatem podziwiać krótkie fragmenty eksploracji, zarówno mapy świata, jak i poszczególnych miast oraz wiosek, turniejów, bitew, a także rozmów z postaciami niezależnymi. Na materiale filmowym pojawił się również handel i co za tym idzie, zarządzanie ekwipunkiem, w tym dobieranie fragmentów pancerza. Warto zauważyć, że w obecnej wersji gry jest pięć gniazd na zbroję, czyli o jedno więcej niż na przykład w Mount & Blade: Warband. Ponadto wygląda na to, że będzie można zakupić oddzielną osłonę dla konia.

Karnawał w pełni – tu widzimy konia w masce muchy. - Podróże i bitwy na teaserze gamescomowego dema Mount & Blade II Bannelord - wiadomość - 2018-08-21
Karnawał w pełni – tu widzimy konia w masce muchy.

Choć Mount & Blade II: Bannerlord znajduje się w produkcji już od niemal siedmiu lat, data premiery wciąż wydaje się odległa. Kolejne informacje zamieszczane regularnie na platformie Steam dają jednak nadzieję, że prace nad grą idą w dobrym kierunku. Fanom serii i średniowiecznych klimatów nie pozostaje zatem nic innego, jak cierpliwie czekać na nowe wieści na temat nowej gry studia TaleWorlds. Ze względu na demo i targi gamescom bieżący tydzień będzie pod tym względem szczególnie owocny.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.