Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2013, 09:03

autor: Góral

Podczas gali VGX obejrzymy Wiedźmina 3, Titanfall, The Division i inne gry

W nocy z 7 na 8 grudnia czasu polskiego odbędzie się gala VGX, na której zostanie zaprezentowanych szereg nadchodzących gier. Organizatorzy ceremonii rozdania nagród dla najlepszych produkcji mijającego roku ujawnili, że obejrzymy między innymi materiały z trzeciego Wiedźmina, Titanfall, The Division, Broken Age czy też Dying Light.

Na gali VGX zostaną zaprezentowane nadchodzące gry. - Podczas gali VGX obejrzymy Wiedźmina 3, Titanfall, The Division i inne gry - wiadomość - 2013-12-04
Na gali VGX zostaną zaprezentowane nadchodzące gry.

Organizatorzy gali VGX (dawniej znanej jako Video Game Awards) poinformowali, że w tym roku show zmienia nieco swoją formułę, dzięki czemu obejrzymy na nim znacznie więcej materiałów wideo z nadchodzących produkcji. O zbliżającej się prezentacji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już pisaliśmy, ale to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Podczas trzygodzinnej gali, która odbędzie się 7 grudnia (godz. 24:00 czasu polskiego), dane nam będzie zobaczyć ekskluzywne fragmenty następujących tytułów:

  • Titanfall – wieloosobowa strzelanka od byłych twórców serii Call of Duty;
  • Quantum Break – gra akcji studia Remedy Entertainment, przygotowywana z myślą o konsoli Xbox One;
  • South Park: The Stick of Truth – RPG tworzone na licencji popularnego serialu animowanego;
  • Broken Age – przygodówka, która zapoczątkowała szał na Kickstartera;
  • Dying Light – gra od polskiego studia Techland, w której spróbujemy przetrwać w świecie opanowanym przez zombie;
  • Tom Clancy's The Division – sieciowa gra akcji z elementami RPG, tworzona przez deweloperów ze studia Massive Entertainment.

Oprócz tego na scenie pojawi się Reggie Fils-Aime, szef amerykańskiego oddziału firmy Nintendo, który zaprezentuje nowy tytuł na konsolę Wii U. Oczywiście to tylko część tego, co zaoferuje tegoroczna edycja gali przygotowywanej przez telewizję Spike. Z pewnością można liczyć także na jakieś niespodzianki. Wiemy na przykład, że tuż przed rozpoczęciem ceremonii odbędzie się 15-minutowa prezentacja Thiefa, a to nie wszystko, co pokaże firma Square Enix. Ponoć na VGX mają zostać rozwiane plotki dotyczące gry Fallout 4 i kto wie, co jeszcze.

Podczas gali VGX obejrzymy Wiedźmina 3, Titanfall, The Division i inne gry - ilustracja #3VGX (dawniej znane jako Video Game Awards) to gala organizowana przez telewizję Spike, podczas której przyznawane są nagrody najlepszym produkcjom mijającego roku. Poszczególne tytuły wybierane są przez komisję złożoną z redaktorów najważniejszych mediów zajmujących się tematyką gier wideo. Impreza organizowana jest od 10 lat i obecnie jest jednym z najważniejszych tego typu wydarzeń w branży.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.