Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2015, 15:25

autor: Kamil "Norton" Kubiczek

Pobierz demo Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na PS4 i XONE

W PlayStation Store oraz Xbox Store zostało dziś udostępnione demo gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, w którym znajduje się fragment kampanii dla pojedynczego gracza. Ponadto możecie również obejrzeć 10 minut gameplayu z konsoli PlayStation 4.

Pobierz demo Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 na PS4 i XONE - ilustracja #1

Studio Bandai Namco Games wypuściło niedawno w Japonii grywalne demo Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, które od dziś dostępne jest również na rynku zachodnim. Można je pobrać z PlayStation Store i Xbox Store, a zajmuje odpowiednio 790 MB dla wersji na urządzenia Sony i odrobinę ponad 1 GB dla wersji na konsole Microsoftu. Należy tutaj nadmienić, że wciąż niedostępna jest wersja na PlayStation dla graczy z Ameryki Północnej.

Na zawartość dema składa się fragment kampanii dla pojedynczego gracza, w którym można rozegrać pojedynek dwóch grywalnych postaci – Hashiramy Senju oraz Madary Uchihy. Ich walkę można zobaczyć również na poniższym materiale video. Filmik pochodzi z wersji gry przeznaczonej na konsolę PlayStation 4.

Dla przypomnienia - Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 będzie szóstą (i ostatnią w zamierzeniu) odsłoną popularnej bijatyki z serii Ultimate Ninja Storm. Oprócz standardowych elementów, za które fani darzą serię bezgranicznym uwielbieniem, najnowsze Naruto przyniesie ze sobą większą liczbę bohaterów grywalnych oraz nowości w samej rozgrywce, takie jak możliwosć zmiany postaci podczas bitwy. Japońska premiera (uwzględniająca również wersję na komputery stacjonarne) została przełożona z grudnia na 4 lutego przyszłego roku, zaś na europejskie półki trafić ma dzień później. Warto zaznaczyć, że w niedalekiej przyszłości ukażą się również trzy DLC wchodzące w skład przepustki sezonowej. O ich zawartości szerzej pisaliśmy w naszym artykule.

Oficjalna strona gier z serii Naruto