Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2015, 12:15

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 z trzema DLC po premierze

Firma Bandai Namco zapowiedziała 3 DLC do bijatyki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Wejdą one w skład przepustki sezonowej i będą zawierać nowe stroje, scenariusze i inne dodatki.

Do premiery jeszcze daleko, ale już teraz twórcy Ultimate Ninja Storm 4 zapowiedzieli popremierowe DLC. - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 z trzema DLC po premierze - wiadomość - 2015-11-03
Do premiery jeszcze daleko, ale już teraz twórcy Ultimate Ninja Storm 4 zapowiedzieli popremierowe DLC.

Firma Bandai Namco ujawniła zawartość przepustki sezonowej do gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Jak podano na oficjalnej stronie gry, najnowsza odsłona bijatyk na licencji popularnej mangi doczeka się 3 rozszerzeń. Będą zawierać po 10 kostiumów z poprzednich odsłon serii, 10 kart ninja, 10 „matching voices” (czymkolwiek to jest, bo na stronie produkcji wyjaśnienia brak) oraz 1 zestaw przedmiotów, jak również nowe techniki kombinacyjne (4 w pierwszym DLC i po 3 w dwóch kolejnych). Prócz tego gracze otrzymają też dwa dodatkowe scenariusze w pierwszych dwóch rozszerzeniach. Według wydawcy każdy z nich ma zaoferować około 3 godzin zabawy.

Znacznie skromniej prezentuje się bonusy przeznaczone wyłącznie dla nabywców przepustki sezonowej, którym oprócz zawartości DLC wydawca zaoferuje ekskluzywną technikę kombinacyjną. Koszt przepustki to 19,99 euro (ok. 84 zł), a za pojedyncze DLC gracze zapłacą 9,99 euro (ok. 42 zł)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 to kolejna odsłona cyklu bijatyk, opartych na popularnej mandze Naruto autorstwa Masashi Kishimoto. Ostatni rozdział ukazał się rok temu, ale seria doczekała się m.in. minikontynuacji oraz kolejnego filmu pełnometrażowego. Ultimate Ninja Storm 4 ma oferować największą liczbę postaci spośród wszystkich części serii i zadebiutuje w lutym 2016 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.