Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 stycznia 2015, 15:05

autor: Meehow

Plebiscyt Gra roku 2014 – weź udział i zgarnij nagrody

Zgodnie z tradycją, serwis GRY-OnLine organizuje plebiscyt Gra roku, w którym wyłonione zostaną najlepsze Waszym zdaniem gry, które ukazały się w roku ubiegłym, jak również najbardziej oczekiwane przez Was produkcje w roku bieżącym. Przewidziano nagrodę zarówno za samo głosowanie, jak i za najlepsze uzasadnienie swojego typu.

Plebiscyt Gra roku 2014 - Plebiscyt Gra roku 2014 – weź udział i zgarnij nagrody - wiadomość - 2015-01-15
Plebiscyt Gra roku 2014

Zgodnie z ponad dziesięcioletnią tradycją, serwis GRY-OnLine organizuje plebiscyt Gra roku, w którym nasi czytelnicy wybiorą najlepszą grę, mającą swoją pierwszą premierę w roku poprzednim (czyt. nie liczą się np. edycje zremasterowane), a także najbardziej oczekiwaną przez nich produkcję, której debiut zapowiedziany jest na rok bieżący. Każdy z Was może oddać do trzech głosów (kolejność ma znaczenie) w każdej kategorii, tj. Gra roku 2014 i Najbardziej oczekiwana gra roku 2015, a następnie musi swój wybór uzasadnić w komentarzu nieprzekraczającym długością 500 znaków ze spacjami, aby mieć szansę zgarnąć zwycięski tytuł na wskazaną przez siebie platformę sprzętową. Na podstawie wyników powstaną również dodatkowe kategorie, np. najlepszy tytuł ekskluzywny. Za samo oddanie głosu przewidziana jest nagroda w postaci darmowego Abonamentu Premium na okres siedmiu dni. Zwycięskimi tytułami z danej kategorii zostaną nagrodzeni użytkownicy, których komentarze (spełniające kryterium długości) zostaną uznane za najlepsze przez nasze jury.

W tym roku, w przeciwieństwie do lat poprzednich, o trofea walczy znacznie więcej gier (w sumie ponad 100), wybranych na podstawie statystyk zainteresowania naszych czytelników. Wybór jest naprawdę duży – konkurują tytuły z różnorodnych gatunków, zarówno te o wielkich budżetach i kampaniach promocyjnych, jak i produkcje niezależne. Każdy z pewnością znajdzie typ dla siebie.

W ubiegłorocznym plebiscycie zwyciężyło Grand Theft Auto V w kategorii Gry roku 2013, natomiast najbardziej oczekiwaną grą roku 2014 okazał się Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego premiera – jak wiemy – ostatecznie została przełożona na 19 maja bieżącego roku. Oba wyniki z pewnością nie były żadną niespodzianką.

Aby zagłosować na swoich faworytów, należy się udać pod ten adres. Można to zrobić do 5 lutego, zaś wyniki ogłoszone zostaną w dniu następnym. Przed wzięciem udziału w plebiscycie prosimy o dokładne zapoznanie się z postanowieniami regulaminu!