Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 stycznia 2015, 15:45

20 lat z Playstation - wyniki konkursu na kolaż!

Konkurs na kolaż z okazji dwudziestolecia konsoli PlayStation dobiegł końca. Sprawdź kto wygrał konsolę Sony PlayStation 4 20th Anniversary Edition!

20 lat z Playstation - wyniki konkursu na kolaż! - ilustracja #1

By wspólnie uczcić dwudzieste urodziny konsoli Sony PlayStation, zaprosiliśmy Was do wspólnej zabawy, której celem było przedstawienie własnie tych dwóch dekad istnienia „szaraka” w naszych domach i codziennym życiu, w formie kolażu. Przesłaliście nam przeszło 150 prac konkursowych, wiele z nich naprawdę imponujących i cieszących oko. W swej ocenie kierowaliśmy się głównie tym, czy praca faktycznie jest kolażem, w jaki sposób obrazuje minione 20 lat, z jakich elementów jest złożona oraz, przede wszystkim, czy całość tworzy unikalną i jedyną w swoim rodzaju kompozycję. Choć wybór nie był prosty, a zwycięzca może być tylko jeden - ostatecznie jesteśmy gotowi by przedstawić Wam laureata konkursu!

Niniejszym konkurs z okazji dwudziestolecia PlayStation oraz nagrodę w postaci konsoli Sony Playstation 4 20th Anniversary Edition otrzymuje użytkownik NewMe !

Poniżej przedstawiamy również zwycięską pracę. Pozostałe możecie obejrzeć na stronie konkursowej.

20 lat z Playstation - wyniki konkursu na kolaż! - ilustracja #2

Ze naszej strony, jak i w imieniu firmy Sony Computer Entertainment Polska gratulujemy zwycięzcy, a wszystkim dziękujemy za wspólne wspomnienia oraz życzymy Wam i sobie kolejnych takich dwudziestu lat!