Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2013, 17:17

PlayStation 4 – nową konsolę będzie można zobaczyć przed premierą w kilku polskich miastach

W związku ze zbliżającą się premierą PlayStation 4, polski oddział firmy Sony zaprosił graczy do przetestowania nowej konsoli na kilka dni przed jej debiutem. W dniach 23–28 listopada będzie można zagrać na PS4 w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

W SKRÓCIE:
  • Na PlayStation 4 będzie można zagrać przed jej europejską premierą.
  • Specjalne strefy PlayStation otwarte zostaną w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej konsoli PlayStation 4 – w Ameryce na półkach sklepowych będzie dostępna już od jutra. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje zarówno samego sprzętu, jak i jego tytułów startowych. Chociaż na naszym rynku PS4 zadebiutuje dopiero 29 listopada, nadarzy się okazja do wcześniejszego przetestowania konsoli. Od 23 listopada w centrach handlowych czterech dużych miast zostaną otwarte specjalne strefy PlayStation. Oto lista miejsc, w których będzie można zobaczyć nową konsolę Sony w akcji:

  1. C.H. Arkadia w Warszawie.
  2. Galeria Bałtycka w Gdańsku.
  3. Stary Browar w Poznaniu.
  4. Silesia City Center w Katowicach.

Strefy PlayStation będą otwarte przez kilka dni (23–28 listopada). Jak informuje organizator wydarzenia, polski oddział firmy Sony Computer Entertainment, gracze będą mieli szansę zagrać m.in. w Assassin’s Creed IV: Black Flag, Killzone: Shadow Fall, Knack czy Just Dance 2014.

  1. PlayStation 4 – pierwsze opinie o konsoli i recenzje tytułów startowych
  2. Oficjalna strona PlayStation