Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 marca 2021, 14:51

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 9 marca

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy A Plague Tale: Innocence, Pathologic 2, Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition i Contra Anniversary Collection.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence to przygodowa gra akcji z elementami skradanki, której akcja osadzona została we Francji w 1349 roku. W produkcji wcielamy się w Amicię, która próbuje przetrwać i ochronić swojego młodszego brata Hugo przed Inkwizycją i hordami szczurów. Tytuł można zakupić w 2Game za ok. 44,47 zł (cena z kodem GRY-ONLINE). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. A Plague Tale: Innocence w 2Game
 2. A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Pathologic 2

Pathologic 2 to przygodowa gra akcji zrealizowana w konwencji survival horroru, będąca odświeżoną wersją tytułu z 2005 roku. W produkcji wcielamy się w Artema Burakha, młodego chirurga, który przybywa do swojej rodzinnej miejscowości. Na miejscu okazuje się, że jego ojciec nie żyje, a mieszkańców zaczyna zabijać tajemnicza zaraza. Produkcję można nabyć w Muve.pl za 12,90 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Pathologic 2 w Muve.pl

Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition

Pathfinder: Kingmaker to klasyczna gra RPG osadzona w świecie fantasy. Calem rozgrywki jest zbudowanie i obrona własnego królestwa. Produkcję można nabyć na platformie Steam za 43,19 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Pathfinder: Kingmaker na Steamie

Train Valley 2

Train Valley 2 to strategia ekonomiczna z elementami logicznymi. Celem przygody jest rozbudowa i usprawnianie sieci kolejowej. Produkcję można nabyć na platformie Steam za 26,99 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Train Valley 2 na Steamie

The First Tree

The First Tree to gra eksploracyjna, która porusza tematykę śmierci i osamotnienia. Produkcję można nabyć na platformie Steam za 3,59 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. The First Tree na Steamie

Alien Shooter 2 - The Legend

Alien Shooter 2 - The Legend to nowa wersja niskobudżetowej gry zręcznościowej, w której naszym zadaniem jest eliminowanie hord kosmitów. Tytuł zakupimy na platformie Steam za 16,19 zł. Produkcja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

 1. Alien Shooter 2 - The Legend na Steamie

WRC 4

WRC 4 to gra samochodowa oparta na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata. Tytuł zakupimy na platformie Steam za 5,49 zł. Produkcja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

 1. WRC 4 na Steamie

DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 to gra samochodowa umożliwiająca branie udziału w wirtualnych rajdach samochodowych. Produkcję cechuje wysoki realizm. Tytuł zakupimy w GreenManGaming za 3,70 euro (ok. 17 zł). Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. DiRT Rally 2.0 w GreenManGaming

Contra Anniversary Collection

Contra Anniversary Collection to zbiór ośmiu klasycznych dwuwymiarowych strzelanin należących do cyklu Contra. Tytuł można kupić w sklepie Indie Gala za 10,49 dolara (ok. 15,40 zł). Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Contra Anniversary Collection w IndieGala

Mad Tower Tycoon

Mad Tower Tycoon to strategia ekonomiczna, w której naszym zadaniem jest rozbudowa własnego wieżowca. Produkcję można nabyć w sklepie Gamebillet za 4,17 euro (ok.19,10 zł). Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Mad Tower Tycoon w Gamebillet

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej