Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2019, 20:15

autor: Serek

Pillars of Eternity 2 otrzymało tryb turowy

Wszyscy fani Pillars of Eternity 2 mogą już zacierać ręce. Zgodnie z obietnicą, twórcy udostępnili dziś darmową aktualizację, która wprowadza do gry tryb turowy. Warto podkreślić, że nowa mechanika jest jak na razie dostępna w wersji beta.

To co, gotowi na walkę bez aktywnej pauzy? - Pillars of Eternity 2 otrzymało tryb turowy - wiadomość - 2019-01-25
To co, gotowi na walkę bez aktywnej pauzy?

Niedawno informowaliśmy Was, że gra Pillars of Eternity II: Deadfire otrzyma tryb turowy. Zgodnie z obietnicą twórców, tak właśnie się stało i od dziś wszyscy posiadacze gry mogą przetestować starcia w stylu przypominającym chociażby Divinity: Original Sin II. Żeby móc bawić się w trybie turowym, wystarczy ściągnąć darmową aktualizację. Dzięki niej będziecie mogli wybrać pomiędzy nowym sposobem prowadzenia potyczek a walką w czasie rzeczywistym, typową dla serii.

Przypominamy, że tryb turowy został udostępniony w wersji beta, dlatego możecie przymknąć oko na ewentualne niedoróbki. Jeżeli macie jakieś przemyślenia na temat systemu walki, możecie dać znać twórcom. Zaimplementowanie nowej mechaniki ma szansę wnieść spory powiew świeżości i co więcej, mocno zmienić całą grę. Taki zabieg może spodobać się „weteranom” RPG-ów. Żeby móc bawić się w trybie turowym należy rozpocząć rozgrywkę od początku.

Pillars of Eternity II: Deadfire trafiło do posiadaczy komputerów osobistych 8 maja 2018 roku. Produkcja studia Obsidian Entertainment nie odniosła oczekiwanego sukcesu finansowego, ale jeszcze w tym roku ma ona pojawić się PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Nowe platformy docelowe oraz ciągłe wsparcie mają szansę przekonać niezdecydowanych graczy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Poradnik do gry Pillars of Eternity II: Deadfire
  3. Recenzja gry Pillars of Eternity II: Deadfire