Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 czerwca 2014, 09:51

autor: Góral

Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl - dziś rozpoczęcie mundialu, wytypuj wyniki meczów

Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014, które rozegrane zostaną na brazylijskich stadionach. W związku z tym przypominamy o naszym trwającym konkursie Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl. Zabawa w nim polega na typowaniu wyników meczów.

Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl - dziś rozpoczęcie mundialu, wytypuj wyniki meczów - ilustracja #1

Na początku bieżącego miesiąca wystartowała Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl, w której zabawa polega na przewidywaniu wyników meczów rozgrywanych na piłkarskich mistrzostwach świata w Brazylii. Turniej rozpocznie się już dzisiaj - ceremonia otwarcia zaplanowana jest na godzinę 20:15, a pierwsze spotkanie, Brazylia-Chorwacja, odbędzie się o godzinie 22:00. Wszystkie mecze będzie można oglądać na kanałach telewizyjnych TVP1 i TVP 2. W związku z tym gorąco zachęcamy do typowania wyników, gdyż na najlepszych „wróżbitów” czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmy MSI, Nexon oraz przez nasz serwis. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma wydajny komputer Nightblade by Komputronik o wartości ponad 5 000 zł.

Ze specyfikacją maszyny i opisem nagród zaznajomicie się w tym miejscu. Zabawa potrwa do końca brazylijskiego turnieju, czyli do 13 lipca 2014 roku. Przypominam także, że każdy mecz można obstawić tylko raz, a głosowanie tej samej osoby z kilku kont może się dla niej zakończyć całkowitym wykluczeniem z Piłkarskiej Ruletki.

Komputer Nightblade by Komputronik o wartości ponad 5 000 zł. - Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl - dziś rozpoczęcie mundialu, wytypuj wyniki meczów - wiadomość - 2014-06-12
Komputer Nightblade by Komputronik o wartości ponad 5 000 zł.