Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 grudnia 2015, 17:49

autor: Góral

Pierwsze zdjęcia z planu filmu Assassin's Creed

Na Facebooku strony Skript.fr opublikowano kilka zdjęć z planu filmu Assassin's Creed, na których możemy obejrzeć Michaela Fassbendera w roli asasyna. Premiera obrazu przewidziana jest na 21 grudnia 2016 roku.

Zdjęcia z planu Assassin's Creed filmu / Źródło: Skript.fr.
Zdjęcia z planu Assassin's Creed filmu / Źródło: Skript.fr.

Od dłuższego czasu wiemy, że Ubisoft zamierza przenieść na ekrany kin serię gier wideo Assassin's Creed. Informacji na temat tego obrazu mamy już całkiem sporo – wiadomo, że scenarzystą jest Michael Lesslie, a główna rola trafiła do Michaela Fassbendera, który wcieli się w niejakiego Calluma Lyncha. Towarzyszyć będzie mu Marion Cotillard (Niczego nie żałuję - Edith Piaf), a oprócz niej w filmie zobaczymy także Ariane Labed (Alpy), Jeremy’ego Ironsa (Dom dusz, Eragon) oraz Brendana Gleesona (Braveheart). Akcja obrazu kinowego rozegra się w XV-wiecznej Hiszpanii, do której Lynch przeniesie się za pomocą symulacji komputerowej, by znaleźć słabe strony Templariuszy i wykorzystać pozyskane w ten sposób informacje w teraźniejszości.

Z kolei dziś przedstawiamy kilka nieoficjalnych zdjęć z planu filmowego, które opublikowano na Facebooku strony Skript.fr (dzięki, Screenart.com). Nie są one najlepszej jakości, ale w końcu możemy zobaczyć, jak w rzeczywistości Fassbender prezentuje się w roli asasyna.

Premiera filmu Assassin's Creed odbędzie się 21 grudnia 2016 roku.

Pierwsze zdjęcia z planu filmu Assassin's Creed  - ilustracja #2
Pierwsze zdjęcia z planu filmu Assassin's Creed  - ilustracja #3
Pierwsze zdjęcia z planu filmu Assassin's Creed  - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.