Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2015, 07:11

Pecetowcy stawiają na Grand Theft Auto V. Top 10 Steam (18 - 24 stycznia)

Trzy nowości i powrót na fotel lidera Grand Theft Auto V - tak oto prezentuje się najnowsze wydanie listy bestsellerów Steama, najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi grami ubiegłego tygodnia.

Niemainstreamowy H1Z1 uległ w ubiegłym tygodniu mainstreamowemu Grand Theft Auto V. Z każdym notowaniem jesteśmy coraz bliżej premiery pecetowej wersji dzieła Rockstara co ma również swoje odbicie na liście największych hitów. Czy w tym roku na komputery PC trafi jakaś bardziej oczekiwana gra? Inna sprawa, że będzie to grubo ponad rok po tym, jak konsolowy zdążyli zjeździć San Andreas i okolice wzdłuż i wszerz.

W pierwszej dziesiątce ponadto aż trzy nowości. Na miejscu czwartym klasyczny RTS w postaci Grey Goo, oczko niżej wylądowało pierwsze Resident Evil w zremasterowanej edycji HD z konsoli Nintendo Gamecube, a pozycji szóstej zadebiutowało Stranded Deep, w którym bawimy się w rozbitka na bezludnej wyspie.

1.

Grand Theft Auto V

2.

H1Z1

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

Grey Goo

5.

Resident Evil HD

6.

Stranded Deep

7.

Dying Light

8.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

9.

DayZ

10.

Insurgency

Ostatnia aktualizacja: 2015-01-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V