Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2015, 22:52

autor: Sarge

Homeworld Remastered Collection z dokładną datą premiery i zwiastunem

Zgodnie z przewidywaniami, na targach PAX South doszło do ujawnienia dokładnej daty premiery zestawu Homeworld Remastered Collection. Studio Gearbox Software udostępniło też zwiastun prezentujący całość w ruchu.

Studio Gearbox Software ogłosiło, ze pakiet Homeworld Remastered Collection zadebiutuje 25 lutego bieżącego roku na PC. Do ujawnienia dokładnej daty premiery doszło na targach PAX South. Potwierdziły się zatem dotychczasowe doniesienia, jakoby zestaw odświeżonych dwóch części serii Homeworld miał ukazać się w lutym. Homeworld Remastered Collection jest dostępne w przedsprzedaży na Steamie. Pre-ordery są nagradzane 15% zniżką, dzięki czemu obecnie pakiet kosztuje 27,19 euro (ok. 115 zł) zamiast 31,99 euro (ok. 135 zł). Z okazji dzisiejszego ogłoszenia, w sieci pojawił się zwiastun oraz film z fragmentem rozgrywki z Homeworld Remastered Collection. To najlepszy moment, żeby zobaczyć jak w ruchu prezentuje się odświeżona wersja kultowej strategii czasu rzeczywistego.

W skład Homeworld Remastered Collection wejdą nie tylko odnowione edycje Homeworld oraz Homeworld 2, ale też klasyczne wydania sprzed kilkunastu lat. Składając przedpremierowe zamówienie na Steamie otrzymacie również dostęp do wersji beta trybu multiplayer w Homeworld Remastered, gdy tylko rozpoczną się stosowne testy.