Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2014, 20:50

autor: luckie

Homeworld Remastered na pierwszych screenach

Z okazji targów PAX Australia 2014 studio Gearbox pochwaliło się efektami prac nad Homeworld Remastered. Pokazano m.in. screeny z odświeżonej wersji tej kultowej strategii, a także fragment scenki przerywnikowej.

Podczas odbywających się w ubiegły weekend targów PAX Australia 2014 studio Gearbox Software pokazało pierwsze screeny z Homeworld Remastered – odświeżonej wersji kultowej strategii kosmicznej z 1999 roku. Nagranie z prezentacji pochodzi z serwisu YouTube, podobnie jak i same zrzuty ekranu, wobec czego ich jakość pozostawia nieco do życzenia. Mimo to, fani klasycznego Homeworlda powinni być zainteresowani efektami (m.in. głębia ostrości), jakie udało się osiągnąć nowym właścicielom marki. Deweloperzy dali również do wglądu materiał porównujący wybraną cut-scenkę z oryginału z jej odnowioną wersją, w której można zauważyć nie tylko poprawioną rozdzielczość i grafikę, lecz także znacznie lepszy dźwięk. Poniżej znajdziecie wspomniany film i screeny:

Homeworld Remastered będzie mógł się pochwalić efektem głębi ostrości - Homeworld Remastered na pierwszych screenach - wiadomość - 2014-11-03
Homeworld Remastered będzie mógł się pochwalić efektem głębi ostrości
Gra zostanie wydana na początku przyszłego roku - Homeworld Remastered na pierwszych screenach - wiadomość - 2014-11-03
Gra zostanie wydana na początku przyszłego roku

Homeworld Remastered ma się ukazać w ciągu kilku najbliższych miesięcy na PC. Co prawda gra nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale Gearbox mierzy w początek 2015 roku – prawdopodobnie będzie to luty. Deweloperzy są również na etapie poszukiwania wydawcy tytułu, aczkolwiek w sklepach Amazon rozpoczęto już sprzedaż pudełkowych wersji kolekcjonerskich produkcji, o zawartości których pisaliśmy jakiś czas temu.

  1. Oficjalna strona internetowa Homeworld Remastered