Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2017, 09:52

Path of Exile: The Fall of Oriath już dostępne

Studio Grinding Gear Games wypuściło Path of Exile: The Fall of Oriath, czyli potężny dodatek do jednego z najlepszych RPG-ów akcji dostępnych obecnie na rynku.

PATH OF EXILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Grinding Gear Games
  2. Wydawca: Grinding Gear Games
  3. Gatunek: RPG akcji
  4. Platformy: PC, XONE
  5. Data premiery na PC: październik 2013 r.
  6. Data premiery na XONE: 2017 r.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kilka godzin temu zadebiutowała potężna aktualizacja do RPG-a akcji Path of Exile zawierająca dodatek The Fall of Oriath. Gra dostępna jest na razie tylko na PC, ale w tym roku ukaże się wersja na Xboksa One i zadebiutuje ona od razu z najnowszym rozszerzeniem, jak również wszystkimi poprzednimi patchami.

Premierę The Fall of Oriath poprzedziła zakrojona na szeroką skalę beta. Dzięki niej autorom udało się poprawić wiele niedociągnięć w zbalansowaniu różnych aspektów rozgrywki. Testy nie uchroniły jednak twórców przed błędami technicznymi. Po debiucie aktualizacji wielu użytkowników miało problemy z połączeniem. Deweloperzy ostatnie godziny spędzili na gorączkowym naprawianiu tych niedociągnięć i obecnie sytuacja uległa wyraźnej poprawie, choć do ideału wciąż sporo brakuje.

Path of Exile: The Fall of Oriath już dostępne - ilustracja #1

The Fall of Oriath podwaja zawartość gry, wprowadzając sześć nowych aktów. Na graczy czekają nowe lokacje i przygody, a wiele wypraw pozwala zobaczyć skutki, jakie w świecie wywołały nasze wcześniejsze dokonania. Rozszerzenie wieńczy również historię zapoczątkowaną w chwili premiery Path of Exile, umożliwiając bohaterowi powrót do domu i zemszczenie się na tych, którzy doprowadzili do jego wygnania.

Podczas zabawy będziemy mieli również okazję do zmierzenia się z dwudziestoma czterema nowymi bossami. Z tej grupy szesnastu to tzw. Starzy Bogowie i po zgładzeniu każdego z nich możemy przejąć jego moce.

  1. Nowości w Path of Exile – umiera król, niech żyje król!
  2. Oficjalna strona gry