Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2019, 16:02

autor: Frozen

Patch 1.31 do Fallout 76, premiera Hearthstone: Wejście smoków i inne wieści

Dziś piszemy o premierze dodatku Wejście smoków do gry Hearthstone, aktualizacjach The Division 2 i Fallout 76 oraz nowych sterownikach od firmy Nvidia. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera Hearthstone: Wejście smoków

Wejście smoków, zapowiedziane podczas tegorocznego BlizzConu nowe rozszerzenie do gry karcianej Hearthstone, jest już dostępne. Dodatek wprowadza do darmowej produkcji Blizzarda między innymi 135 nowych kart, słowo kluczowe „Inwokuj” oraz mechanikę Zadań Pobocznych.

Każdy, kto zaloguje się w ciągu pierwszych 90 dni od premiery Wejścia smoków otrzyma w prezencie 3 pakiety kart z tego rozszerzenia, dwie kopie karty Egida Galakronda, a także 5 legendarnych kart Galakronda. Z okazji ukazania się dodatku twórcy udostępnili graczom również nowy cykl legendarnych zadań, za których wykonanie przewidziano nagrody w postaci 200 szt. złota oraz pakietów kart z Wejścia smoków, Wyjścia z cienia i Wybawców Uldum.

Nowy patch i wydarzenie w grze Fallout 76

Święta zawitały również na pustkowia. - Patch 1.31 do Fallout 76, premiera Hearthstone: Wejście smoków i inne wieści - wiadomość - 2019-12-11
Święta zawitały również na pustkowia.

Bethesda wypuściła aktualizację do Fallouta 76. Ważący 3 GB patch 1.31 dodaje do gry bożonarodzeniowe wydarzenie przebierające niektórych spalonych w świąteczne stroje. Gracz, który zlikwiduje takiego osobnika otrzyma losowy prezent – im wyższa jakość podarunku, tym większa szansa na znalezienie w nim rzadkich łupów. Wydarzenie rozpocznie się 12 grudnia o godz. 17:00 i potrwa do czwartku 26 grudnia do godz. 18:00.

Ponadto, od teraz do 31 grudnia w Atomowym Sklepie można odblokować stację kolektrona mikołajotrona – wesołego robota przeszukującego dla gracza okolicę w poszukiwaniu prezentów. Mikołajotrona będzie można skonstruować i używać nawet po tym, gdy opuści on już Atomowy Sklep (oczywiście pod warunkiem, że odbierzemy go w grze przed końcem tego roku).

Patch poprawia także wydajność i stabilność tytułu. Pełna lista zmian wprowadzonych przez najnowszą aktualizację dostępna jest na oficjalnej stronie Fallouta 76.

Debiut trybu hardkorowego w The Division 2

Nagrodą za dotrwanie do drugiego poziomu w trybie hardkorowym jest czapka z napisem YOLO (You Only Live Once, ang. żyje się tylko raz). - Patch 1.31 do Fallout 76, premiera Hearthstone: Wejście smoków i inne wieści - wiadomość - 2019-12-11
Nagrodą za dotrwanie do drugiego poziomu w trybie hardkorowym jest czapka z napisem YOLO (You Only Live Once, ang. żyje się tylko raz).

Nowego patcha otrzymało również Tom Clancy's The Division 2. Największą nowością w aktualizacji 6.1 jest wprowadzenie trybu hardkorowego, w którym śmierć postaci jest permanentna (w przypadku zgonu nie ma opcji odrodzenia się, a wszystkie poczynione postępy przepadają). W trybie tym można korzystać z funkcji matchmakingu, odwiedzać Strefy Mroku oraz brać udział w Operacji Czarna Godzina, przy czym w Strefach Mroku można grać wyłącznie z innymi hardkorowymi graczami. Tryb nie jest jeszcze w pełni ukończony i znajduje się obecnie w fazie beta.

Pełną listę zmian wprowadzonych przez patch można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Sterowniki Nvidia GeForce Game Ready 441.66 WHQL

Firma Nvidia wypuściła nowe sterowniki Game Ready do kart graficznych z serii GeForce. Wersja 441.66 WHQL dodaje wsparcie dla gier MechWarrior 5: Mercenaries i Detroit: Become Human, a także wprowadza obsługę G-SYNC w dwóch kolejnych modelach monitorów: MSI MAG251RX oraz ViewSonic XG270. Oprócz tego, sterowniki naprawiają błąd powodujący wyrzucanie użytkownika do pulpitu w aplikacji DaVinci Resolve, problemy z płynnością w Forza Motorsport 7, a także spadki liczby FPS-ów przy włączonym G-SYNC w grze Fallout 76.

Nvidia GeForce 441.66 WHQL można ściągnąć ze strony producenta bądź za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience.