Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 11 grudnia 2019, 16:31

autor: Froozyy

Wyniki turnieju 3v3 Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

W poniedziałek poznaliśmy zwycięzców turnieju Rocket League, w którym gracze zmierzyli się w trzyosobowych drużynach. Zawodnicy z pierwszego miejsca mogą cieszyć się z nagród pieniężnych oraz zestawów słodkości od marki E.Wedel.

Zakończyliśmy turniej 3v3 Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Wyniki turnieju 3v3 Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-11
Zakończyliśmy turniej 3v3 Rocket League w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

W poniedziałek odbył się kolejny turniej w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Trzyosobowe drużyny zmierzyły się w Rocket League, a zwycięzcy mogą cieszyć się z nagród pieniężnych oraz słodkich upominków od marki E.Wedel. Każdy z uczestników otrzymał również odpowiednią liczbę punktów w rankingu generalnym Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super. Na ten moment prowadzi Vibidi z wynikiem na poziomie 246 punktów, ale tuż za nim jest Mandur z 242 punktami. Na trzecim miejscu plasuje się Margrabia z 178 punktami.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

W finale turnieju Rocket League spotkały się drużyny ANT oraz ESE i to druga z nich wyszła zwycięsko z tego pojedynku, pokonując przeciwników 3:0. Finaliści w półfinałach wyeliminowali Azaris Esports oraz One Ticket. Pełen przebieg rozgrywek możecie znaleźć pod tym adresem.

Ćwierćfinały

  • Azaris Esports vs. Score Open Please
  • KPG Team vs. ANT
  • TurboBenc vs. One Ticket
  • ESE vs. Synerium Gaming

Półfinały

  • Azaris Esports vs. ANT
  • One Ticket vs. ESE

Finał

  • ANT vs. ESE

Przypominamy również, że obecnie trwają zapisy do ostatniego turnieju w tym sezonie Friendly Fire. Rejestrować możecie się do 16 grudnia do godziny 19:00. Rozgrywki zostały zaplanowane na 17 grudnia na godzinę 18:00.