Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2019, 08:17

autor: Aquma

Paradox Interactive na jesieni zapowie nową grę strategiczną

W czasie październikowej imprezy PDXCON 2019 wydawca Paradox Interactive zapowie nową produkcję strategiczną. Nie wiadomo, czy będzie to kontynuacja którejś z marek firmy, czy też zupełnie nowy tytuł.

Nowa gra Paradox Interactive zostanie zapowiedziana na jesieni. - Paradox Interactive na jesieni zapowie nową grę strategiczną - wiadomość - 2019-05-28
Nowa gra Paradox Interactive zostanie zapowiedziana na jesieni.

Firma Paradox Intreractive (znana m.in. z wydania Stellaris oraz ostatnich części serii Hearts of Iron) opublikowała dziś krótki filmik, w którym zapowiada, że w czasie imprezy PDXCON 2019, która odbędzie się w Berlinie w dniach 19-20 października, zostanie zapowiedziana nowa produkcja strategiczna. Teaser nie zdradza niestety żadnych szczegółów na temat tajemniczego tytułu. Zresztą, zobaczcie sami.

Wiadomo jedynie, że produkcja nie należy do cyklu Victoria, którego trzeciej części fani domagają się już od pewnego czasu – deweloperzy wykluczyli to jednoznacznie. Nie da się wykluczyć, że chodzi o projekt, nad którym pracuje twórca wspomnianego już Stellaris, Martin Anward. Warto też przypomnieć o ujawnionym w kwietniu nowym tytule, za którym stoi firma jednego z ojców marki Doom, a także autora wielu znanych gier akcji, takich jak Heretic czy Hexen – Johna Romero.

Na więcej informacji o tajemniczej produkcji będziemy musieli jeszcze poczekać, ale prawdopodobnie będzie warto. Paradox Interactive ma duże doświadczenie w gatunku gier strategicznych. Ostatni tytuł tego typu stworzony i wydany przez tę firmę – Imperator: Rome – zasłużył sobie w naszej recenzji na wysoką notę 8,5/10.

Warto też przypomnieć, że inną atrakcją w czasie imprezy PDXCON 2019 będzie grywalne demo gry RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

  1. Paradox Interactive – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.