Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2019, 19:20

autor: "Vergil"

Grywalne demo Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 w październiku na PDXCON 2019

Firma Paradox Interactive poinformowała, że w październiku gracze będą mogli sprawdzić wersję demonstracyjną gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest wzięcie udziału w odbywającej się w Berlinie imprezie PDXCON 2019.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, czyli kontynuacja kultowego RPG-a z 2004 roku, nad którą pod czujnym okiem firmy Paradox Interactive pracuje zespół Hardsuit Labs, zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2020 roku. Wydawca poinformował jednak, że gracze będą mogli sprawdzić ten tytuł organoleptycznie znacznie wcześniej. W Berlinie, w dniach 18-20 października odbędzie się bowiem impreza PDXCON 2019, której uczestnicy przetestują grywalne wersje wybranych tytułów z jego portfolio. Wśród nich pojawi się między innymi omawiana pozycja.

Najwyraźniej firma Paradox Interactive spodziewa się tłumów, gdyż na potrzeby omawianego wydarzenia zarezerwowała 8 kilometrów kwadratowych powierzchni wystawowej. Wstęp jest płatny, a bilety kosztują od 75 euro (około 320 złotych) do 225 euro (około 965 złotych); najdroższe, bo wycenione na 495 euro (około 2100 złotych) „wejściówki” zostały już wyprzedane. Z zakupem warto się pospieszyć, gdyż chętni mogą obecnie skorzystać z dwudziestoprocentowej zniżki.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
  1. Gatunek: RPG;
  2. Data premiery: pierwszy kwartał 2020 roku;
  3. Platformy: PC, PS4, XONE;
  4. Wersja językowa: angielska;
  5. Producent: Hardsuit Labs;
  6. Wydawca: Paradox Interactive.

Przypomnijmy, że Paradox Interactive przejęło prawa do Świata Mroku i serii Vampire: The Masquerade w 2015 roku. Doniesienia o tym, że firma przygotowuje kolejną odsłonę tego cyklu, pojawiły się w lutym 2019 roku, kiedy to w sieci rozpoczęła się kampania reklamowa fikcyjnej aplikacji Tender. Produkcja doczekała się oficjalnej zapowiedzi niecały miesiąc później, a od tamtej pory dowiedzieliśmy się między innymi, że nie będzie ekskluzywna dla żadnego sklepu, z kolei jej przejście ma być zadaniem na około 25-30 godzin. Poza tym wydawca zaczął publikować materiały wideo prezentujące zdolności głównego bohatera oraz wampirzy klan Brujah.

W świecie, w którym rządzi mrok, nikt nie jest bezpieczny. - Grywalne demo Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 w październiku na PDXCON 2019 - wiadomość - 2019-05-07
W świecie, w którym rządzi mrok, nikt nie jest bezpieczny.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
  2. Oficjalna strona internetowa imprezy PDXCON 2019