Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2019, 12:00

autor: Frozen

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 wystarczy na 25-30 godzin

Twórcy gry zdradzili, ile czasu zajmie nam przejście głównego wątku w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Deweloperzy zaczynają powoli również chwalić się aktorską obsadą produkcji.

Aby zobaczyć wszystko, co gra ma do zaoferowania, będziemy musieli ukończyć ją więcej niż jeden raz. - Vampire The Masquerade Bloodlines 2 wystarczy na 25-30 godzin - wiadomość - 2019-04-02
Aby zobaczyć wszystko, co gra ma do zaoferowania, będziemy musieli ukończyć ją więcej niż jeden raz.

Oficjalne konto twitterowe studia Hardsuit Labs podało informację na temat długości gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Według twórców pojedyncze ukończenie tytułu powinno zająć przeciętnemu graczowi od 25 do 30 godzin, jednak ze względu na nieliniowość produkcji, studio zachęca do wielokrotnego przechodzenia dzieła i poznawania alternatywnych wersji przedstawionej historii.

Z udzielonych przez Hardsuit Labs informacji wynika, że Bloodlines 2 będzie podobnej długości, co pierwsza część. Według strony HowLongToBeat, średnia ilość czasu potrzebna do ukończenia głównego wątku Vampire: The Masquerade – Bloodlines to 23 godziny. Misje poboczne wydłużają ten czas do 28,5 godziny, a osoby chcące ukończyć tytuł na 100% spędzają przy nim średnio 40 godzin.

Długość wątku głównego to nie jedyna rzecz związana z Bloodlines 2, o której się ostatnio dowiedzieliśmy. Brian Mitsoda, scenarzysta obu części produkcji, napisał na Twitterze, że chociaż nie może jeszcze podać żadnych nazwisk, to zapewnia, iż w obsadzie nowej gry znajdą się sami najlepsi aktorzy. Słowa Mitsody potwierdził Ka'ai Cluney, dyrektor kreatywny studia Hardsuit Labs.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się w pierwszym kwartale 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2