Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2019, 20:00

autor: Entelarmer

Zdolności w Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Firmy Paradox Interactive oraz Hardsuit Labs ujawniły kolejne informacje na temat Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Tym razem podzielono się szczegółami dotyczącymi głównego bohatera, w tym dostępnych zdolności.

Główny bohater nie będzie należał do elitarnej kasty wampirów. - Zdolności w Vampire The Masquerade Bloodlines 2 - wiadomość - 2019-04-25
Główny bohater nie będzie należał do elitarnej kasty wampirów.

Kiedy pod koniec marca zapowiedziano Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, niektórzy spodziewali się, że przez długi czas nie usłyszymy nic więcej o tej wyczekiwanej produkcji. Tymczasem twórcy co i rusz dzielą się kolejnymi szczegółami. Teraz firma Paradox Interactive oraz studio Hardsuit Labs ujawniły co nieco na temat bohatera, którego poprowadzimy przez całą grę. Nasza postać nie będzie typowym wampirem z tego uniwersum, lecz tzw. Thin Blood. W największym skrócie, termin ten odnosi się głównie do młodszych krwiopijców, zwykle niedorównujących mocą członkom wielkich wampirzych klanów. Te ostatnie zazwyczaj traktują „cienkokrwistych” jako pariasów, a polowania na nich nie są rzadkością. Na szczęście w Seattle – miejscu akcji drugiego Bloodlines – będzie panować zaskakująca tolerancja, aczkolwiek nawet tu nasza postać będzie traktowana jako obywatel drugiej kategorii.

Przygodę z Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 rozpoczniemy od wyboru jednej z trzech specjalizacji zwanych dyscyplinami: mentalizmu, chiropterana lub nebulacji. Ta pierwsza pozwoli na korzystanie z mocy telekinezy do przyciągania obiektów i wrogów bądź unoszenia ich w powietrze. Druga umożliwi przyzywanie hordy nietoperzy oraz szybowanie. Wreszcie trzecia obdarzy bohatera zdolnościami związanymi z mgłą, dzięki której m.in. łatwiej przemkniemy się ze plecami przeciwników. Wszystkie moce będziemy rozwijać wraz z postępami grze, na przykład zwiększając liczbę kontrolowanych nietoperzy lub w pełni przemieniając bohatera w mgłę. To z kolei ułatwi nam wykazanie się przed postaciami niezależnymi i dołączenie do jednego z pięciu wielkich klanów działających w Seattle. Więcej na temat tych stronnictw dowiemy się w nadchodzących tygodniach.

Na szacunek innych wampirów przyjdzie nam zapracować. - Zdolności w Vampire The Masquerade Bloodlines 2 - wiadomość - 2019-04-25
Na szacunek innych wampirów przyjdzie nam zapracować.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach