Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2017, 10:33

autor: Entelarmer

Overwatch - startuje kolejny darmowy weekend

Dziś rozpoczyna się darmowy weekend z grą Overwatch. Do 26 września gracze otrzymają możliwość sprawdzenia atrakcji oferowanych przez nową markę firmy Blizzard na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Bohaterowie Overwatch zapraszają was na kolejny darmowy weekend. - Overwatch - startuje kolejny darmowy weekend - wiadomość - 2017-09-23
Bohaterowie Overwatch zapraszają was na kolejny darmowy weekend.

Zgodnie z zapowiedzią, dziś rozpocznie się darmowy weekendOverwatch – popularną sieciową strzelanką firmy Blizzard. Od godziny 20:00 gracze będą mogli sprawdzić za darmo wszystkie atrakcje oferowane przez produkcję: 25 zróżnicowanych postaci, 16 map oraz takie tryby zabawy, jak Eskorta, Szturm czy Deatmatch. Nie będzie też żadnych ograniczeń dotyczących rozwoju i modyfikacji postaci oraz zdobywania skrzyń z przedmiotami, co pozwoli na dokładne przetestowanie gry. Promocja kończy się o godzinie 9:00 26 czerwca, a po zakupieniu pełnej wersji gry będziemy mogli przenieść wszelkie postępy z darmowego weekendu. Do uruchomienia gry na PC niezbędne jest pobranie i zarejestrowanie klienta Blizzard, natomiast posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4 muszą posiadać aktywną subskrypcję Xbox Live Gold lub PlayStation Plus.

Od czasu premiery w maju 2016 roku Overwatch niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Tylko do końca kwietnia z nową marką Blizzarda zapoznało się ponad 30 milionów graczy, a amerykańska firma dokłada starań, by tytuł nie popadł w zapomnienie. W minionych miesiącach produkcja doczekała się kolejnych atrakcji (w tym nowego herosatrybu Deatmatch) oraz zmian w balansie rozgrywki. Dochodzą do tego darmowe weekendy, regularnie organizowane przez twórców w celu przyciągnięcia kolejnych zainteresowanych (poprzedni odbył się pod koniec maja). W tej sytuacji nie dziwi wcześniejsza wycena marki na miliard dolarów i raczej nie ma wątpliwości, że Overwatch zostanie z nami na dłuższy czas.

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Overwatch

Overwatch