Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2019, 10:25

autor: Serek

Overwatch na stałe z obniżoną ceną

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników drużynowych FPS-ów. Blizzard zdecydował się na stałe obniżyć cenę pecetowej wersji gry Overwatch. I to nie o byle jaką kwotę, bo aż o połowę. Może zachęci to sceptycznych do tej pory graczy.

Skusicie się na Overwatch za „pół ceny”? - Overwatch na stałe z obniżoną ceną - wiadomość - 2019-01-26
Skusicie się na Overwatch za „pół ceny”?

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Overwatch, to być może przekona Was nowa cena produkcji. Blizzard zdecydował się na stałe obniżyć ją o połowę. Obecnie wynosi ona około 75 złotych (19,19 USD) za standardową edycję. Taka informacja widnieje na oficjalnej stronie tytułu. Warto jednak dodać, że dotyczy to wyłącznie wersji na komputery osobiste. Gracze konsolowi wciąż pozostaną przy domyślnej cenie.

Decyzja o obniżeniu kosztu kupna gry wydaje się być naturalna. Po pierwsze, tytuł ma już prawie trzy lata. Po drugie, nie jest trudno zauważyć, że wśród tego typu produkcji na PC panuje trend pchający je w stronę modelu free-to-play. Najlepszym tego przykładem jest Counter-Strike: Global Offensive. Co więcej, tytuły sieciowe, z którymi pośrednio mógłby konkurować Overwatch, również możemy dostać za około 80 złotych. Mowa chociażby o PUBG.

Za Legendary Edition będzie trzeba zapłacić 39,99 USD, czyli około 150 PLN. - Overwatch na stałe z obniżoną ceną - wiadomość - 2019-01-26
Za Legendary Edition będzie trzeba zapłacić 39,99 USD, czyli około 150 PLN.

Overwatch trafił na półki sklepowe 24 maja 2016 roku. Tytuł zadebiutował na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Od tego czasu zdążył zgromadzić wokół siebie rzeszę fanów i był wielokrotnie udostępniany graczom w ramach darmowego weekendu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Kompendium wiedzy o Overwatch
  3. Poradnik do gry Overwatch