Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 stycznia 2019, 09:37

Dragon Ball FighterZ - darmowy weekend i przecena

Ruszył darmowy weekend z bijatyką Dragon Ball FighterZ na PC i XOne. Bandai Namco oferuje również przecenę gry oraz dodatków DLC do niej.

Darmowy weekend zorganizowano tylko dla graczy pecetowych. - Dragon Ball FighterZ - darmowy weekend i przecena - wiadomość - 2019-01-26
Darmowy weekend zorganizowano tylko dla graczy pecetowych.
DRAGON BALL FIGHTERZ W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Arc System Works
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch

Dragon Ball FighterZ okazało się jedną z najciekawszych bijatyk zeszłego roku. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, to teraz nadarza się ku temu dobra okazja. Wystartował bowiem darmowy weekend, pozwalający na przetestowanie gry bez płacenia.

Oferta skierowana jest do graczy pecetowych. Zainteresowani powinni udać się na profil gry na Steamie. Zabawa dobiegnie końca jutro o północy. Równolegle zorganizowano w tym sklepie przecenę Dragon Ball FighterZ, w ramach której produkcję można nabyć za 87,96 zł. Promocja potrwa do 28 stycznia i obejmuje również dodatki DLC.

Za darmo wypróbować grę mogą również posiadacze Xboksa One, ale w tym przypadku, aby skorzystać z okazji, potrzebny jest abonament Gold. Tutaj ofercie również towarzyszy przecena, pozwalająca nabyć Dragon Ball FighterZ za 116 zł.

Warto wspomnieć, że firma Bandai Namco Entertainment zorganizowała na Steamie przecenę wszystkich gier bazujących na tej licencji. Dzięki niej można taniej kupić także Dragon Ball: Xenoverse oraz Dragon Ball: Xenoverse 2. Przeceniono również dodatki DLC do obu produkcji.

Przypomnijmy, że Dragon Ball FighterZ ukazało się 26 stycznia ubiegłego roku, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra doczekała się również wydania na Nintendo Switch, które zadebiutowało 28 września 2018 r.

Dragon Ball FighterZ spotkało się z ciepłym przyjściem. Wersja na PlayStation 4 posiada średnią ocen na poziomie 87% według serwisu Metacritic. Gra przypadła do gustu także naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 8.5/10. Produkcja okazała się również dużym sukcesem kasowym. Pod koniec października będąca wydawcą firma Bandai Namco Entertainment pochwaliła się, że sprzedaż przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Dragon Ball FighterZ – „Smocze Kule” doczekały się niezłej bijatyki