Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2017, 08:44

autor: Góral

Overwatch - Blizzard pracuje nad sześcioma mapami

Według informacji ujawnionych przez reżysera gry Overwatch, w tym roku możemy liczyć na trzy nowe mapy standardowe i trzy niestandardowe. Ponadto Blizzard ma w zanadrzu kilka innych eksperymentów.

24 maja 2016 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach ukazała się sieciowa strzelanka Overwatch od studia Blizzard Entertainment. Tytuł momentalnie odniósł duży sukces, zgarnął świetne recenzje i cały czas jest rozwijany. Deweloper organizuje m.in. rozmaite wydarzenia, udostępnia kolejnych bohaterów oraz mapy. Tych ostatnich nie ukazało się jednak zbyt wiele, ale w najbliższych miesiącach możemy liczyć na poprawę sytuacji. Reżyser gry, Jeff Kaplan, wyjawił, że firma pracuje nad trzema lokacjami. Poinformował też, że wszystkie nowe miejscówki zostały już wstępnie przetestowane i zaznaczył, że choć zawsze może się coś zmienić, studio planuje wypuścić je w tym roku.

Fani Overwatcha mogą w tym roku liczyć na kilka nowych map. - Overwatch - Blizzard pracuje nad trzema mapami - wiadomość - 2017-04-25
Fani Overwatcha mogą w tym roku liczyć na kilka nowych map.
Overwatch w skrócie:
  • pierwszoosobowa strzelanka od studia Blizzard Entertainment;
  • ukazała się w maju 2016 roku;
  • studio pracuje nad kolejnymi mapami.

Mowa o trzech standardowych mapach, dostępnych w trybach Quick Play (szybka gra) i Competitive Play (gra rywalizacyjna). Oprócz nich Blizzard Entertainment tworzy także trzy niestandardowe lokacje oraz ma w zanadrzu „kilka innych eksperymentów”. Krótko pisząc, studio nie zwalnia tempa i najbliższe miesiące powinny być dla fanów Overwatcha równie owocne, co poprzednie.

Na koniec przypominam, że do 1 maja możecie się jeszcze bawić w wydarzeniu Insurekcja. Tym razem musimy stłumić insurekcję omników w King’s Row, w zamian otrzymując rozmaite łupy, np. nowe skórki, emotki i graffiti.