Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2021, 09:03

Outriders opóźnione. W demo zagramy przed premierą

Studio People Can Fly poinformowało o przesunięciu premiery Outriders. Na pocieszenie zapowiedziano, że dużo wcześniej pojawi się wersja demonstracyjna.

Za niecały miesiąc mieliśmy się przekonać, jaka okaże się nowa gra polskiego zespołu People Can Fly. Niestety, czas przeszły jest tu jak najbardziej na miejscu. Studio wraz z firmą Square Enix poinformowały o przesunięciu debiutu Outriders z 2 lutego na 1 kwietnia. Autorzy chcą przeznaczyć dodatkowy czas na dopracowanie produkcji.

Przy okazji poprzedniego opóźnienia jedyną pociechą był kolejny zwiastun Outriders. Tym razem People Can Fly ma dla nas tylko ogłoszenie, niemniej może ono nieco poprawić humor graczom czekającym na ten tytuł. Otóż 25 lutego zostanie udostępniona wersja demonstracyjna Outriders, w której sprawdzimy wszystkie cztery klasy postaci. Demo pozwoli zarówno na samotną zabawę, jak i na rozgrywkę w trybie kooperacji przez „kilka godzin”, przy czym – jak sprecyzowano na Twitterze – nie chodzi tu o limit czasowy, lecz o ilość zawartości. Nic więc nie będzie stało na przeszkodzie, by zwiedzać świat Outriders nieco dłużej, choćby i do dnia premiery pełnej wersji gry, do której zresztą będziemy mogli przenieść swoje postępy z dema.