Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 marca 2021, 14:20

autor: Karol Laska

Gwiazdor Star Wars trenuje do roli w nowym serialu Marvela. Zobacz wideo

Oscar Isaac ma przed sobą sporo aktorskich wyzwań od strony fizycznej (w tym między innymi rolę Moon Knighta), dlatego nie ustaje, jeżeli chodzi o przygotowania. Do sieci trafił filmik z jednej z jego sesji treningowych.

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że w marcu mają ruszyć prace produkcyjne nad jednym z nadchodzących serialów MCU – Moon Knight. W tytułowego bohatera ma wcielić się Oscar Isaac, aktor znany chociażby z roli Poego w najnowszej trylogii Star Wars. Aktora w akcji możemy zobaczyć na jednym z filmików opublikowanych na koncie instagramowym należącej do niego firmy produkcyjnej o nazwie Mad Gen Media. Widzimy tam jego przygotowania fizyczne i niemałe wojownicze zdolności, które, umówmy się, są niezbędne na planie zdjęciowym marvelowskich hitów.

Przypominamy, że nie będzie to jedyna wymagająca dobrej kondycji rola, której podejmie się w niedalekiej przyszłości Isaac. Aktor zagra również Solid Snake’a w filmowej adaptacji gry Metal Gear Solid. Swoją drogą, zaprezentowany materiał zdaje się żywcem wyjęty z przygotowań do prac nad tą ekranizacją. Co tu dużo mówić – gwiazdor w końcu przebił się do mainstreamu po latach występów w wielu wartościowych, choć mniej popularnych produkcjach.

  1. Wszystko, co wiemy o przyszłości Marvel Cinematic Universe
  2. Strona internetowa Marvela