Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 22 października 2004, 16:34

Operation Flashpoint - premiera edycji Super$eller

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Warszawa – 22 października, 2004 – Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że do sklepów na terenie całego kraju trafiła już Platynowa Edycja gry Operation Flashpoint, dostępna teraz w ramach serii Super$eller. Bestsellerowy symulator pola walki kosztuje teraz zaledwie 49,90 złotych! Co więcej, wszyscy klienci sklepu internetowego Cenega Poland, którzy do 15 listopada zakupią dowolną grę z tej serii, wezmą udział w losowaniu wspaniałej nagrody – odtwarzacza DVD firmy Bellwood. Szczegóły promocji znajdują się pod poniższym adresem:

http://www.superseller.cenega.pl/konkurs.php

Oto przykładowe oceny, jakie zdobyła gra Operation Flashpoint:

  • „Takiego symulatora jeszcze na rynku nie było”, Imperium Gier, ocena 9,5/10.
  • „Na horyzoncie jak na razie nie widać gry, która mogłaby zdetronizować Operation Flashpoint”, GRY-OnLine, ocena 8,9/10, Rekomendacja.
  • „Gra jest super”, Sztab Weteranów GRY-OnLine, ocena 10/10.

Operation Flashpoint to bestsellerowa, wojenna gra akcji i taktyki, stworzona przez studio Bohemia Interactive, która zdobyła uznanie na całym świecie. Jej scenariusz osadzono w realiach Związku Radzieckiego z 1985 roku, kiedy to do władzy doszedł Michail Gorbaczow. Początkującej demokracji zagraża generał Ivan Vasilii Guba, który wraz ze swoją armią znajdującą się na wyspie Kolgujev planuje obalenie centralnego rządu i przejęcie władzy. To właśnie graczowi przypadło w udziale zadanie powstrzymania rewolty i załagodzenie konfliktu. Ta specjalna Edycja gry zawierająca dwa dodatki – Gold i Resistance.