Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2019, 19:00

Oglądaj z nami prezentację Sony State of Play

Dziś odbędzie się kolejna prezentacja firmy Sony w ramach State of Play. W czasie pokazu zobaczymy nowe materiały z wyczekiwanych produkcji, w tym The Last of Us Part 2.

W czasie State Of Play poznamy nowe informacje związane z The Last of Us Part 2. - Oglądaj z nami prezentację Sony State of Play - wiadomość - 2019-09-24
W czasie State Of Play poznamy nowe informacje związane z The Last of Us Part 2.

Dziś o godzinie 22:00 rozpocznie się kolejny pokaz z cyklu State of Play. Jest to program, w czasie którego Sony prezentuje nowości związane z nadchodzącymi grami przeznaczonymi na konsole z rodziny PlayStation. Transmisja potrwa około 20 minut i będzie ją można obejrzeć za pośrednictwem takich platform jak YouTube, Twitch, Twitter oraz Facebook.

W czasie State of Play ujawnione zostaną informacje powiązane z produkcjami, które trafią na PlayStation 4. Wśród nich znajdzie się The Last of Us Part 2. Nie wiadomo jednak, co dokładnie zostanie pokazane w związku z najnowszą produkcją od Naughty Dog. Możliwe, że zobaczymy nowy gameplay lub zwiastun; niewykluczone, że poznamy też datę premiery drugiej odsłony przygód Joela i Ellie. Reszta tytułów, które zobaczymy podczas pokazu, pozostaje na ten moment tajemnicą.