Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 listopada 2019, 19:59

autor: qjin

Oficjalny plakat serialu Wiedźmin (Netflix)

Netflix udostępnił oficjalny plakat oczekiwanego serialu Wiedźmin (The Witcher). Do premiery pierwszego sezonu, który będzie liczył osiem odcinków, pozostał tylko miesiąc.

Na plakacie nie zabrakło również klimatycznego logo serialu. - Oficjalny plakat serialu Wiedźmin (Netflix) - wiadomość - 2019-11-20
Na plakacie nie zabrakło również klimatycznego logo serialu.

Machina marketingowa Wiedźmina od Netfliksa rozkręciła się na dobre. Tylko w ostatnich kilku tygodniach doczekaliśmy się pełnego zwiastuna ujawniającego datę premiery, wysypu zdjęć z serialu oraz nawet potwierdzenia drugiego sezonu. Tym razem udostępniono oficjalny plakat, na którym widnieją główni bohaterowie opowieści: Geralt (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan). W tle z kolei widać mapę wiedźmińskiego Kontynentu, czyli świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Polską wersję plakatu możecie zobaczyć poniżej.

Oficjalny plakat serialu Wiedźmin prezentuje się dość klimatycznie. - Oficjalny plakat serialu Wiedźmin (Netflix) - wiadomość - 2019-11-20
Oficjalny plakat serialu Wiedźmin prezentuje się dość klimatycznie.

Pierwszy sezon, jak to bywa w przypadku seriali Netfliksa, od razu będzie dostępny w całości. W sumie będzie liczył osiem ok. godzinnych odcinków, chociaż dokładny czas poszczególnych epizodów nie został ujawniony. Poznaliśmy tylko tytuły większości z nich. Historia ma bazować na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego. Zdjęcia do drugiego, zamówionego już sezonu mają rozpocząć się w przyszłym roku, a jego premiera została zaplanowana dopiero na 2021 rok.

Przypominamy, że Wiedźmin zadebiutuje 20 grudnia 2019 roku na platformie Netflix.