Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2012, 11:40

autor: Aver

Odwiedź wyspę szaleńców w dwóch filmach z gry Far Cry 3 z polskimi napisami

W sieci pojawiły się dwa ciekawe filmy z gry Far Cry 3. Pierwszy z nich prezentuje postać „przedsiębiorcy” Hoyta Volkera. Drugi to czternastominutowy fragment rozgrywki opatrzony komentarzem twórców gry. W obu przypadkach filmy zawierają polskie napisy i cechuje je specyficzny humor – przekonajcie się sami!

Odwiedź wyspę szaleńców w dwóch filmach z gry Far Cry 3 z polskimi napisami - ilustracja #1
Nowe filmy z gry Far Cry 3 ukazują dwa oblicza tropikalnej wyspy

Dwa najnowsze filmy z gry Far Cry 3 ukazują nam piękno tropikalnej wyspy i szaleństwo, jakie skrywa. Choć udamy się na nią jako 25-letni Jason dopiero 29 listopada, to po raz kolejny dostajemy dowód na to, że na produkcję firmy Ubisoft naprawdę warto czekać.

W pierwszym materiale wideo poznajemy lepiej kolejnego wariata – obok znanych już Vaasa i Bucka, a mianowicie producenta narkotyków i handlarza niewolnikami Hoyta Volkera. Film ukazuje nam jego zamiłowanie do kart i muzyki Wagnera, a także specyficzny sposób podchodzenia do biznesu. Można w nim również zobaczyć niemieckojęzycznego kompana, który pomoże głównemu bohaterowi gry w ataku na posiadłość szaleńca.

Drugi z materiałów wideo to czternastominutowy zapis z rozgrywki, w którym dwóch twórców gry – Mike Thompson i Jamie Keane – zapoznaje nas ze specyfiką procesu eksploracji wyspy, tworzenia przedmiotów, atakowania posterunków i wypełniania zadań. Trzeba przyznać, że obaj nieźle się przy tym bawią, a jeden jest nawet miłośnikiem prozy Lovecrafta – sprawdźcie sami!

Na wyspy Pacyfiku pod koniec listopada udadzą się posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Far Cry 3 ma zawierać rozbudowany tryb kooperacji i ukaże się staraniem polskiego oddziału firmy Ubisoft w rodzimej wersji językowej (napisy). Znane są już wymagania sprzętowe tytułu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Far Cry 3

Far Cry 3