Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 listopada 2011, 15:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Odkrywamy wszystkie sekrety z poradnikami do gry Batman: Arkham City

"Poradniki do gry Batman: Arkham City zawierą szczegółowy opis przejścia tytułu, wzbogacony między innymi o lokalizacje wszystkich trofeów zarezerwowanych dla postaci Batmana i Kobiety-Kota, opisy zagadek słownych, lokalizacje obiektów do zniszczenia a także omówienie wyzwań."

„Pierwszy poradnik do gry Batman: Arkham City zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia głównego wątku fabularnego oraz równie rozbudowany opis przejścia wszystkich dwunastu pobocznych misji, a także kompletu misji Kobiety-Kota. W opisie znalazły się przede wszystkim szczegółowe instrukcje odnośnie rozwiązywania otrzymywanych zadań, wyjaśniające w jaki sposób można odnajdywać kolejne ważne lokacje, jak bezpiecznie je przemierzać i jakie gadżety potrzebne są do zaliczania przygotowanych przez autorów zagadek. Znaczna część poradnika poświęcona została kwestii sprawnej eliminacji sił wroga. Opisy głównych bitew oferują podpowiedzi dotyczące skutecznych metod likwidacji różnych typów przeciwników, w tym także ich bardziej elitarnych odmian. W tych misjach, w których należy się skradać, dużo miejsca przeznaczono z kolei na omówienie samych pomieszczeń wraz z sugestiami odnośnie najbezpieczniejszych metod działania. W poradniku nie zabrakło też oczywiście szczegółowych opisów walk z bossami, które zwłaszcza w dalszej części gry bywają dość skomplikowane.

Z kolei poradnik sekrety i wyzwania do gry Batman: Arkham City zawiera przewodnik po wszystkich zadaniach przygotowanych przez Człowieka-Zagadkę. Oferuje on przede wszystkim bardzo szczegółowe instrukcje dotyczące zdobycia wszystkich 440 sekretów, jak również podejmuje temat zaliczania specjalnych wyzwań w ramach trybu o nazwie „Zemsta Człowieka-Zagadki”. W odnajdywaniu i zdobywaniu poszczególnych znajdziek pomagają liczne obrazki, a także szczegółowe mapy z oznaczeniem miejsc ich występowania.” - „Stranger”

Opis przejścia gry Batman: Arkham City

Sekrety i wyzwania w grze Batman: Arkham City

Poradniki znajdują się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać je posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine.