Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 grudnia 2009, 07:15

Nowy zestaw promocji w serwisach Steam oraz Xbox Live

Valve Software nie ustaje w wysiłkach pozbawienia nas środków na kartach kredytowych. Nowy dzień przyniósł kolejną porcję promocji cenowych w serwisie Steam.

Valve Software nie ustaje w wysiłkach pozbawienia nas środków na kartach kredytowych. Nowy dzień przyniósł kolejną porcję promocji cenowych w serwisie Steam.

 

Nowy zestaw promocji w serwisach Steam oraz Xbox Live - ilustracja #1

 

Dzisiejsze okazje obejmują:

 

Nowy zestaw promocji w serwisach Steam oraz Xbox Live - ilustracja #2

 

Pamiętajcie, że powyższe oferty wygasną dziś o godzinie 18:00. Najciekawszą propozycją wydaje się Left 4 Dead oraz Osmos. Z polskiego punktu wiedzenia, w przypadku Call of Duty: World at War oraz FIFA Manager 10 nie może być mowy o żadnej promocji, ponieważ gry te możemy dostać w naszych sklepach za mniejsze sumy.

Zanim skorzystamy z dzisiejszych okazji, warto przyjrzeć się na innym promocjom (które ważne będą do 3 stycznia 2010 roku). Co prawda, 10 zł za każdą cześć Max Payne nie jest dużą sumą, ale jednocześnie zestaw zawierający obydwa tytuły z serii można obecnie nabyć w tym samym serwisie za 3,74 euro (czyli około 15,50 zł), czyli taniej niż gdybyśmy te gry nabywali osobno.

Podobnie jest z czwartą częścią Civilization. W okresie świątecznym trwa promocja na Civilization IV Complete Edition. Kupując tę edycję, za 13,60 euro (około 56 zł) otrzymamy:

Ze swojej strony poleciłbym jeszcze dodatkowo następujące okazje:

Nowy zestaw promocji w serwisach Steam oraz Xbox Live - ilustracja #3

Właściciele konsoli Xbox 360 nie są aż tak rozpieszczani, jednak nawet dla nich trafiła się ciekawa promocja. Tylko dzisiaj można nabyć Battlefield 1943 za jedyne 600 punktów MS.